KAMU-SEN CEM CÖLLÜ’YÜ AĞIRLADI‏

20 Aralık 2013 Cuma, 17:30

MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü, Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Mustafa Genç ve yönetimini ziyaret etti. Kamu Sen üyesi olan Cem Çöllü’nün aday olmasından dolayı gurur duyduklarını belirten Genç, Türkiye Kamu Sen’in milletini seven ve bu uğurda hizmet eden herkesin yanında olduğunu ifade etti. Cem Çöllü’de verdiği destek nedeniyle Kamu Sen yönetimine ve başkanına teşekkür etti; “13 yıllık memuriyet süresince Kamu Sen’in üç farklı alt sendikasına üye oldum, aktif faaliyetlerinde bulundum. Şuan burada olmak benim için farklı bir anlam ifade ediyor” dedi.

MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yüksek Makine Mühendisi Cem Çöllü, Şehzadeler İlçe Başkanı Çağrı Tuatay ve ilçe yönetimi ile üyesi olduğu sendikanın temsilcilerine ziyarette bulundu. Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Mustafa Genç ile yerel seçimler üzerine sohbet eden Şehzadeler adayı Cem Çöllü,  sendika üyelerinden destek istedi.  Çöllü’nün aday olmasından dolayı mutluluk duyduklarını belirten Genç, üzerlerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarını söyledi. Dürüst, namuslu ve ahlaki yöneticilerden yana olduklarını ifade eden Genç,  “Cem Çöllü’ nün Türkiye Kamu Sen üyesi olarak aday olması bizi gururlandırdı. Manisa’mıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Temennimiz yerel seçimlerde içimizden birinin yerel yönetimin başında yer almasıdır. Türkiye Kamu Sen 12 yıllık AKP iktidarında tek diz çöktürülemeyen bir kuruluştur. Bu kuruluşun her mensubu değerlidir bize göre. Cem Çöllü de yıllardan beri Türkiye Kamu Sen’in üyesidir.  Bizi daha iyi anlayacağını düşünüyoruz. Bu konuda ne gerekiyorsa üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Türkiye Kamu Sen’in desteği milletini seven ve bu uğurda siyaset yapanlardan yana olmuştur her zaman. Cem Çöllü ve ekibine çıktığı bu yolda başarılar diliyorum. Onun başarısı bizim başarımız bizim başarımız onun başarısıdır. Sayın Cengiz Ergün’ün de adaylığını açıkladığında ilk ziyaret ettiği yer burasıydı. Kamu Sen’i ziyaret etmek seçim kazandırıyor. Yine 30 Mart’tan sonra kurumsal anlamda ilk ziyaretiniz de burası olur inşallah. Dürüst, namuslu, ahlaki yöneticilerden yanayız. Çalmayan, çaldırmayanlardan yanayız” dedi.

ÖNEMLİ OLAN BİRLİK BERABERLİK

MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü, 13 yıllık memuriyet hayatı süresince hep Kamu Sen’e bağlı sendikalara üye olduğunu ve çalışmalarını yakından takip ettiğine dikkat çeken Çöllü, adaylık sürecinde de başta Kamu-Sen Başkanı olmak üzere yönetiminin kendisine verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Çöllü şöyle devam etti; “13 yıllık memuriyet süresince Kamu Sen’in üç farklı alt sendikasına üye oldum, aktif faaliyetlerinde bulundum. Şuan burada olmak benim için farklı bir anlam ifade ediyor. Bu ailenin desteği bizler için önemli. Allah çıktığımız bu yolda bizleri utandırmasın. Eğer ortada bir başarı olacaksa bu sadece benim değil, Milliyetçi Hareket Partisi’nin başarısı olacak. Tabi bu da ancak birlik ve beraberlikle sağlanabilir. Öncelikle bana verdiğiniz ve verecek olduğunuz destek için teşekkür ederim.  Manisa’da hem Şehzadeler hem Yunus Emre hem de büyükşehri almak istiyoruz. Bugüne kadar 252 milyonluk yatırımın altına imza attım ve hakkımda açılan herhangi bir dava ve soruşturma yoktur. Bu anlamda da gurur duyuyorum. Desteklerinizi bekliyorum.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.