İYİ Partili Eryılmaz’dan hodri meydan!

09 Kasım 2021 Salı, 18:25

“İstediğiniz televizyon kanalında tartışalım!”

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı’ya çağrı yaptı. Başkan Eryılmaz, “Sayın Başkan Salih Hızlı’yı istediği bir televizyon kanalında karşımda olacağı bir tartışma programına davet ediyorum” dedi.

AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı’nın basın organlarında yer alan açıklamalarına yanıt veren İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, “Sayın Başkan Salih Hızlı, yaptığım açıklamaları ‘savuşturma’ olarak nitelendirmiş. Gerçekler acı olunca üzerinde konuşulmayıp konuyu kapatmaya çalışan her AK Parti yöneticisi gibi, İl Başkanı Salih Hızlı’nın bu açıklamaları bizleri şaşırtmamıştır. Türk milletine hakaret eden, küfür eden Mehmet Cengiz’i el üstünde tutan AK Parti cenahından terbiye, ahlak ve milliyetçilik dersi alacak değiliz. Sizler şehit annesi Pakize Anne’yi aylarca mahkemelerde süründürdünüz, şehit abisi Mehmet Yarbay’ın hayatını karartmaya çalıştınız, bazı şehit babalarını ‘onursuz’ ilan ettiniz. Şehitlerimize sıkılan kurşunların şehirlerimize doldurulmasına göz yumdunuz” dedi.

“İSTEDİĞİNİZ TV KANALINDA KONUŞALIM!”

Başkan Eryılmaz son olarak şu ifadeleri kullandı, “Buradan AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı’ya bir çağrı yapıyorum. İstediğiniz gün, istediğiniz saatte, istediğiniz televizyon kanalında ve istediğiniz moderatör eşliğinde tartışma programına katılalım, halkımızı bilgilendirelim, üstünü kapatmaya çalıştığınız gerçekleri konuşalım. Salih Hızlı’nın davetime en kısa sürede cevap vermesini umuyorum. Hodri meydan!”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.