İYİ Parti’den Fevzi Çakmak Mahallesi çıkarması

15 Eylül 2021 Çarşamba, 16:15

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı tarafından Maşeral Fevzi Çakmak Mahallesi’nde düzenlenen kahvehane ve esnaf ziyaretine ilgi yoğundu.

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı’nın öncülüğünde düzenlenen programa Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik, Salihli İlçe Başkanı Ulvi Murat Tunca, meclis üyeleri ile il ve ilçe yöneticileri katıldı.

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz yaptığı açıklamada, ilgileri nedeniyle Fevzi Çakmak Mahallelilerine teşekkür etti.

“İYİ PARTİ HER YERDE VE HER ZAMAN HALKIN YANINDA”

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan açıklamasında, “İYİ Partililer olarak her yerde ve her zaman halkımızın yanında olmaya devam ettiğimizi belirtmiştik. Mahalle ziyaretlerimizde bu seferki durağımız Maşeral Fevzi Çakmak Mahallesi oldu. İl Başkanımız, İlçe Başkanlarımız, meclis üyelerimiz ve parti yöneticilerimizle birlikte mahallemizde bulunan kahvehaneleri ve esnaflarımızı ziyaret ederek sorunlarını dinledik. Mahalleliler, kümeevlerinin olduğu yerde yol ve okul sıkıntılarının olduğunu dile getirdiler. Mahallede bir imar problemi olduğunu da belirttiler. Fevzi Çakmak Mahallemize bizleri bağrına bastığı için teşekkür ediyoruz. Her bir Manisalı, Yunusemreli yurttaşımız için dur durak bilmeden, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Program, hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.