İlginizi Çekebilecek bir yazı: Sevgilinizin Beynine Hükmedin !

21 Ocak 2017 Cumartesi, 20:56

Öncelikle, bazı kişisel gelişim kurumları yazdıklarım yüzünden beni dava etmekle tehdit ettiler. Çünkü kendileri benim burda anlattıklarımın daha azını yüksek fiyatlarla seminerlerde anlattıklarından rahatsız olmuşa benziyorlar. Bu bilgiler kimsenin tekelinde değildir. Herkesin hayatını daha iyi bir noktaya getirmesi için gayet gerekli bilgiler. Bu hafta sizi aşk diyarına götürüyorum ama tek bir farkla, artık kazanan sizsiniz.

Sevgilinizin yada eşinizin sürekli sizi düşündüğü bir dünya hayal edin. Bugün o dünyanın kapılarını biraz aralayıp ağzınıza bir parmak bal çalacağım. Ama emin olun bu kadarı bile aşk hayatınızı bambaşka bir yere götürecek.

İlk anlatacağım teknik yine bir gizli hipnozdur. Sevgilinizle konuşurken sevgi,aşk ve mutluluk gibi konularla ilgili konuşurken sağ elinizle konuşun.
Örnek cümle: Aşk zaten mutluluğuda getiriyor.
Kendinizden bahsederken yani ben kelimesini kullanırkense sol elinizi kullanın.
Örnek cümle: Ben hiç yurt dışına gitmedim.
Sıra sıra yapmak zorunda değilsiniz. Aşkla ilgili konuşurken sağ elle kendinizi anlatırken sol elinizi kullanacaksınız. Belirli bir süre sonra (en az beş dakika) şekildeki gibi ellerinizi birleştirin.

Karşı tarafın bilinçaltına çapa attık. Yani sevgiliniz bilinçaltında sevgi ve aşkı sizinle birleştirdi hayırlı olsun.

Erkek okurlar bu dediğimi kolay kolay yapamayacak ama onlara tavsiyem mutlaka arada hesabı sevgililerine ödetsinler. Çünkü kadın beyni biraz farklı işler. Kendi kendine düşünmese bile bilinçaltı derki sen bu ilişkiye emek verdin. Halbuki kadının aklına attığı mesajlar sindirdiği hatalar gelir sadece ama bilinçaltı o 7 tllik hesabı bile emek gibi gösterir. Size sevgiliniz 7 liranın hesabını yapar demiyorum, bilinçaltı bunu bile emekmiş gibi sunar diyorum kadın farkında olmasa bile.

Ona her zaman prenses gibi hissettirmeyin. Herkes bunun aksini söylesede az sonra dediklerimle birlikte hak vereceksiniz. Tüm kadınlar mantıklarıyla konuşur duygularıyla hareket eder. Hangi kadına sorsanız çiçek alsın ayı alsın romantik olsun der, ama bunu yapandan da fersah fersah kaçarlar. O yüzden siz yine de bir düşünün.

Betimleyerek konuşun. Karşı tarafta etkisi yüksek olur. “Bugün kendime ayakkabı aldım” demeyin. “Bugün adidas marka, siyah 40 numara bir ayakkabı aldım” deyin. Betimleme hayal kurdurtur. Karşı tarafa hayal kurdurtabilirseniz zaten işin yüzde ellisini başarmışsınızdır demektir.

Sağlıcakla…

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir