İKİ DEV KONSER-BİLETLER TÜKENMEDEN ALIN!

10 Ekim 2014 Cuma, 17:45

 

Son bir yıl içinde Manisa’yı önemli müzik grupları ve müzisyenlerle buluşturan Ada Medya müzik&organizasyonu şimdi de İlkay Akkaya ve Mehmet Erdem’i getiriyor.

Haber Merkezi

Daha önce Tanita Tikaram, Moğollar , Niyazi Koyuncu, Ezginin Günlüğü, Yeni Türkü, Cem Adrian, Pilli Bebek gibi sanatçı ve grupları Manisalılarla buluşturan Ada Medya müzik&organizasyonu şimdi de İlkay Akkaya ve Mehmet Erdem’i getiriyor. Grup Yorum, Kızılırmak gibi gruplarda solistlik yapmış, solo albümleriyle de ülkenin en iyi seslerinden biri olduğunu kanıtlamış müzisyen İlkay Akkaya, en iyi performanslarından birini Manisalılara sergilemek için Ada Medya organizasyonuyla Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği yararına 16 Ekim Perşembe günü Kültür Merkezi Lale Salonunda konser verecek.

Mehmet Erdem

Altın Portakal‘da Deli Deli Olma filmine yaptığı müzikle “en iyi film müziği” ödülünü alan, bunun dışında Çalgı Çengi, Avrupa Avrupa, Leyla ile Mecnun, Sen Aydınlatırsın Geceyi gibi birçok film ve dizinin müziğini yapan, 2012 yılında ilk albümü ‘Herkes Aynı Hayatta’yı yayınlayıp 2013’te Türkiye Müzik Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Sanatçı Ödülü’nü” alarak tüm ülkede popülerliğini perçinleyen, 2013 Aralık ayında ise “Hiç Konuşmadan” adlı 2. albümünü yayınlayan sanatçı yine Ada Medya organizasyonu ile 7 Kasım Cuma günü Kültür Merkezi Lale Salonunda dinleyicileri ile buluşacak. Müzik severler her iki konserin biletlerine Evran Plak’tan ulaşabilecek.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.