Huzurevi’nden Destek;”Sana Başkanlık Çok Yakışacak”

21 Mart 2014 Cuma, 20:13

MHP Yunusemre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil, Manisa Huzurevi Vakfı Kurucularından Merhum Abdurrahim Ot ve Eşi Emel Ot için düzenlenen mevlide katıldı. Huzurevi sakinleriyle bir araya gelen Açıkdil;” Sana başkanlık çok yakışacak” sözleriyle karşılandı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Yunusemre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil,yöentim kurulunda bulunduğu Manisa Huzurevi Vakfı’nın kurucuları Merhum Abdürrahim Ot ve Eşi Emel Ot için düzenlediği mevlide katıldı.Huzurevi sakinleri ile tek tek ilgilenen nasıl olduklarını soran Açıkdil,sakinlerin büyük ilgi ve sevgisi ile karşılandı. Vakıf üyelerinden Bedri Aksakal;” Azmi kardeşim diyorum ben ona 27 yıldır birlikteyiz. Azmi Kardeşim bu vakfın yapımından her şeyine kadar emek harcadı. Ne zaman arasak bir şeye ihtiyacımız var diye hemen hızır gibi koştu ve şimdi de insanlığa hizmet için yola çıktın sana bu yolda başarılar diliyorum.”sözleriyle destek olurken Manisa Huzurevi Vakıf Başkanı Burhan Kurtoğlu,” Etle tırnak hiçbir zaman ayrılmaz, sevgi istek olmasa görev yapmayız. Hepimiz Allah rızası için yapıyoruz amacımız sadece hizmet vermek. Elimizden geldiği kadar Azmi Açıkdil’in katkılarıyla yürütmeye çalışıyoruz. O kuruluşundan beri bu vakfın yanında ve Azmi Açıkdil’in başkan olmasını istiyorum ve o söyleyemez ben söylerim ama gelin oylarımızı hep birlikte Azmi kardeşimize verelim, hep birlikte ki vakfımız daha güzel olsun ” şeklinde konuştu.

 

Huzurevi sakinleri tarafından “Oyumuz size Azmi Bey” ,”Başkanlık senden başkasına yakışmaz, sana başkanlık çok yakışacak” gibi övgü dolu sözlerle karşılanan Açıkdil,”“Her geçen gün ayakta kalmak için vakıf uğraşıyor, her geçen gün gelişiyor. Bu sadece yönetim kurulunun değil, gönüllü hanımlarında desteği ile olan bir başarı. Ben yönetim kurulunda olduğum için vakfın çektiği sıkıntıları da iyi biliyorum. Ve söz veriyorum, belediye olarak psikolog, sosyal hizmetler, özel doktor gibi destekleri sağlayarak daha rahat, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmenizi sağlayacağız.” Dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.