“Hoş Geldin Melek” Beğenildi

görüntüleme, 13 Ocak 2015 Salı

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, aylık kültür sanat etkinlikleri kapsamında “Hoş Geldin Melek” adlı tiyatro oyununu Manisalı tiyatro severlerle buluşturdu. Elde edilen gelirin Türk Kadınlar Konseyi Derneği Manisa Şubesi yararına bağışlandığı oyunu, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu da izledi.

Bülent Kayabaş, Meriç Başaran, Özdemir Çiftçioğlu’nun rol aldığı “Hoş Geldin Melek” adlı iki perdelik tiyatro oyunu, Kültür Merkezi Lale Salonu’nda sahnelendi. Oyunu Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, eşi Alparslan Ustamehmetoğlu, Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil’in eşi İnci Açıkdil, Türk Kadınlar Konseyi Derneği Manisa Şubesi üyeleri ve askeri erkan izledi. Aynı Huzurevi’nde yaşayan iki arkadaşın günlük ilişkilerinden yola çıkarak başlayan oyun, bu ikilinin hayatına Melek Mutlu isimli eski bir film yıldızının girmesiyle birden değişir. Bu üçlünün arasında yaşanan tezatlarla gelişen oyun, izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.

Oyunun geliri Türk Kadınlar Konseyi’ne bağışlandı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, oyunun sonlanmasının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün adına oyunculara çiçek takdiminde bulundu. Oyunun gelirinin Türk Kadınlar Konseyi Derneği’nin destek verdiği öğrencilerin eğitimi için kullanılacağını belirten Ustamehmetoğlu, Manisalı tiyatro severlere de oyuna gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

670“Hoş Geldin Melek” Beğenildi (1)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir