HER ZİYARETTE AYRI COŞKU

12 Ocak 2014 Pazar, 16:14

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Şehzadeler Belediye Başkanı Adayı Cem Çöllü’nün köy ziyaretlerinde her geçen gün coşku artıyor. Son olarak Veziroğlu Köyü’nde halkla bir araya gelen Cem Çöllü’ye Veziroğlu halkı büyük ilgi gösterdi. Köy Kahvehanesinde halka seslenen Cem Çöllü, projelerinden bahsetti; “ Biz boş laf konuşmaya gelmedik. Yaptıklarımızı hatırlatıp yapacaklarımızı anlatmaya geldik. Sizlerin samimiyeti bizleri daha da güçlendiriyor ve doğru yolda olduğumuzu gösteriyor” dedi.

Seçim ziyaretlerine akşamları da devam eden MHP Manisa Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yüksek Makine Mühendisi Cem Çöllü, önceki akşam Veziroğlu Köyü’ne gitti.  Ziyarete MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Çağrı Tuatay,  MHP Şehzadeler Kadın Kolları Başkanı Nevin Kaleli, Veziroğlu Köyü Muhtarı İbrahim Tunalı ve partili üyeler katıldı. Kadın Kolları teşkilatına üye bayanlar kahvehane ziyareti sırasında köyde evleri tek tek gezerek bilgilendirme çalışması yaptı.  Kadınların ziyaretleri sırasında köy halkının gösterdiği ilgi renkli görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Köy kahvehanesinde toplanan köy halkı ise MHP’li aday Cem Çöllü’nün konuşmasını dinledi. Kahve ziyaretindeki konuşmasında bir gün önce açıklanan projelerini anlatan Çöllü,  önceki yıllarda Manisa Belediyesi’nin çalışmaları hakkında da bilgi verdi, destek istedi. Çöllü şöyle konuştu; “ Biz 2009 ‘da Manisa’nın yıllardır hasret kaldığı belediyecilik anlayışı ile Manisa’yı tanıştırdık. Hem halkın menfaatini koruyan hemde halkına hizmet eden bir anlayışla Cengiz Ergün ve ekibi olarak bu kente imzamızı attık. Şimdi aynı ekip yine büyükşehri ve yeni kurulacak iki belediyeyi imar etmek için yola çıktı.

Yaptıklarımız ortada. Manisa’ya gelip gören bir daha görmek istiyor. Manisa Belediyesi’nin mali yapısı birçok belediye tarafından örnek alınıyor. Kasasında beş kuruş parası olmayan ve borç içinde kalan bir belediyeden bugün gecikmiş borcu olmayan ve devlete bir kuruş vergi borcu bulunmayan bir belediye ortaya çıkardık. Bunu bu ekip başardı. Manisa’nın değişimini bu ekip sağladı. Şimdi bu ekip değişimi büyükşehire taşımak ve iki yeni belediyede hizmetin devamlılığını sağlamak için sizlerin karşısında.

Biz hiçbir zaman boş konuşmadık. Halkımız her zaman bizim yanımızda yakınımızda oldu ve bizlerin niyetinin farkına vardı. Bizim niyetimiz halkımıza hizmet etmek. Bunun dışında bir önceliğimiz gizli hesabımız yok. Bizim derdimiz yatırımı halk için yapmak. Önceki hafta projelerimizin daha bir kısmını açıkladık ve muazzam bir ilgi ile karşılaştık. Bu ilgiyi bugün sizlerde de görebiliyoruz. Biz boş laf konuşmaya gelmedik. Yaptıklarımızı hatırlatıp yapacaklarımızı anlatmaya geldik. Sizlerin samimiyeti bizleri daha da güçlendiriyor ve doğru yolda olduğumuzu gösteriyor”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.