HAKAN AKGÖL BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

15 Eylül 2014 Pazartesi, 18:23

Yunusemre Belediye Başkan Yardımcılığı’na Destek Hizmetleri Müdürü Hakan Akgöl getirildi. Atamayla birlikte Yunusemre Belediyesi’ndeki başkan yardımcısı sayısı üçe yükseldi.

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi birim müdürleriyle toplantı yaptı. Toplantıda Başkan Yardımcıları Kılıç Kaya, Ramis Şiyak ve Hakan Akgöl de hazır bulundu. Belediyenin büyüdüğünü ve kadroların arttığını belirten Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “İlgili müdürlerimizi de arttırdık. Tabi iki tane başkan yardımcımız vardı. Ramis Şiyak siyasi kanaldan gelen bir arkadaşımız. Kılıç Kaya ise bürokratik kesimden gelen arkadaşımız. İşlerin yoğunluğunu gördüğümüzde başkan yardımcılarının da arttırılması gereği hasıl oldu. Bürokratik kademeden gelen Hakan Akgöl arkadaşımızı da Destek Hizmetler Müdürlüğü’nden alıp başkan yardımcığı görevine getirdik. Bugün itibariyle göreve başladı. Şuanda 3 tane belediye başkan yardımcımız oldu. Hakan bey çok başarılı genç ve dinamik bir arkadaşımız. Kendisine güveniyorum, başarılar diliyorum” dedi.

Hakan Akgöl’den boşalan Destek Hizmetler Müdürlüğü’ne aynı zamanda İşletme ve İştirakler Müdürü olan Hakan Yılmazbaş getirildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir