EVİ YANAN AİLEYE BAŞKAN ERGÜN SAHİP ÇIKTI!

16 Kasım 2015 Pazartesi, 16:04

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Gördes ilçesinde yaşayan Halil Çağır isimli vatandaşa yardım elini uzattı. Çıkan yangın sonucu evinde maddi hasar meydana gelen Çağır’ın ev eşyaları Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilendi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes ilçesinde Halil Çağır isimli vatandaşın yardımına koştu. Dargıl Mahallesi’nde yaşayan Halil Çağır’ın evinin samanlığında elektrik kaçağı dolayısıyla yangın meydana geldi. Yangın, kısa süre içerisinde eve de sıçradı. Çağır’ın evi ve eşyaları yanarak, kullanılamaz hale geldi. Bu noktada Büyükşehir Belediyesi’nden destek isteyen Çağır’ın talebi yanıtsız kalmadı. Vatandaşların bu tür taleplerini her zaman gerçekleştiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı evin zarar gören eşyalarını yeniledi. Büyükşehir Belediyesi Gördes Koordinatör Şube Müdürü Ömer Duran da, Çağır’ın evine çekyat, halı, yatak ve yatak örtüsü takımını teslim etti.

Halil Çağır, Başkan Ergün’e Teşekkür Etti

Büyükşehir Belediyesi tarafından ev eşyaları yenilenen Halil Çağır da, kendilerine destek olan ve zor günlerinde yardım elini uzatan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir