ESNAFA ÖDEME KOLAYLIĞI

20 Kasım 2014 Perşembe, 12:54

KULA Esnaf ve Sanatkarlar Odası, odaya borcu olan esnafa ödemede kolaylık sağlamak amacıyla Akbank Kula Şubesi ile protokol imzaladı. Esnaf odaya olan borçlarını kredi kartları ile 5 taksitte ödeyebilecek.

Esnafın ödemede sıkıntı yaşamaması adına bu çalışmayı düşündüklerini belirten Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aytekin Şadan, “Esnaf Odası olarak üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda Esnaf Odası Başkan Yardımcımız Selahattin Emrem ile birlikte Akbank Kula Şubesi Müdürü Halil Peker ve Akbank Kobi Portföy Yöneticisi Mustafa Madenci ile yaptığımız görüşmeler ve incelemeler neticesinde, protokol imzaladık.

Yapılan protokolli odamıza aidat borcu olan üyelerimiz Akbank Axess Kredi Kartı ile aidatlarını komisyonsuz, masrafsız, faizsiz 5 eşit taksitte ödeyebilecekler. İsteyen üyelerimiz, bankaya otomatik ödeme talimatı vererek de ödeme yapabilecek. Üyelerimiz adına hayırlı olmasını diliyorum. Akbank Kula Şubesi Yönetici ve çalışanlarına da bize böyle bir imkan sunduğu için teşekkür ederiz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir