ERYILMAZ GÜVEN TAZELEDİ

14 Eylül 2014 Pazar, 17:19

Başkan Eryılmaz güven tazeledi

Manisa Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası, Olağan Genel Kurul’unu gerçekleştirdi. Başkanlık yarışında Türkiye’nin en genç oda başkanı unvanına sahip mevcut başkan Hasan Eryılmaz rakibi Yıldırım Şafak karşısında 186 oyun 123’ünü alarak yeniden başkan seçildi.

Ferdi UZUN

Manisa Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası, 5. Olağan Genel Kurul’unu gerçekleştirdi. Türkiye’nin en genç oda başkanı ünvanına sahip olan mevcut Başkan  Hasan Eryılmaz yeniden aday olurken Selendi’de  Serbest Veteriner hekimlik ve Manisa Tarımsal Kalkınma Kooperatifleri Birliğinde Başkan yardımcılığı yapan Yıldırım Şafak da aday oldu. 17 ilçeyi kapsayan odanın, 285 üyesi bulunuyor. Mevcut başkan Hasan Eryılmaz rakibi Yıldırım Şafak karşısında 186 oyun 123 ’ünü alarak güven tazeledi. Seçim sonrası konuşma yapan Başkan Eryılmaz,  “Hepinizin desteği ile buraya kadar gelmekten gurur duyuyorum. Kimi kamuda çalışır, kimi fabrikada çalışır, kimi siyaset yapar, biz bunların hepsinin arkasında oluruz. Bizler hizmet yapmak için buralardayız. Manisa  Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Türkiye’ye damgasını vurmaya devam edecektir” dedi.

Türkiye’nin parlayan yıldızı olacaktır.

Yeni dönemin başarılarla dolu olacağının altını çizen Başkan Eryılmaz, “Sahip olduğumuz yenilikçi ve dinamik bakış açısıyla bugüne kadar nasıl çalıştıysak bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Bize güvenen meslektaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu bir hizmet yarışıdır. Aday olan Yıldırım Bey’e de çok teşekkür ediyorum. Onun aday olması bize inanıyorum ki çok şey katmıştır. Ülkemize bu hizmet yolunda faydalı olmak en büyük amaçlarımızdandır. Kimsenin şüphesi olmasın Manisa Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası sadece Ege Bölgesi’nde değil Türkiye’de yıldızı parlayan bir oda olacaktır. Ben bu odanın bir hizmetkarı olmaktan onur duyuyorum. Üyelerimin bir sıkıntısı olursa ben ve yönetim kurulu üyelerim her zaman yanlarında olacaktır” diye konuştu.
İŞTE ERYILMAZ’IN LİSTESİ

YÖNETİM KURULU ASİL

1 Hasan Eryılmaz

2 Merter Yıldız

3 Ulvi Murat Tunca

4 Pınar Mustafaoğlu

5 Ali Gök

 

YÖNETİM KURULU YEDEK

1 Bilal Birlik

2 Emre Kurşunlu

3 Cenk Akın

4 Gültegin Demiral

5 Mehmet Emin Şahin

 

HAYSİYET DİVANI ASİL

1 Melikşah Taşkın

2 Mustafa Ergin

3 Adem Çelik

4 Muharrem Kayaardı

5 Adnan Özten

 

HAYSİYET DİVANI YEDEK

1 Halil Erşahin

2 Mustafa Kemal Alıngan

DENETLEME KURULU ASİL

1 Selman Dinçel

2 İsa Doğuş

 

BÜYÜK KONGRE ASİL

1 Merter Yıldız

2 Doğan Ensivri

3 Ulvi Murat Tunca

4 Pınar Mustafaoğlu

5 Süleyman Bacınoğlu

 

BÜYÜK KONGRE YEDEK

1 Muzaffer Dinçer

2 Fatih Gedik

3 Nazan Karaaslan

4 Tuğba Yılmaz

5 Sezen Çavdar

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir