ERDAL CEREN ACILI AİLENİN YANINDA!

31 Temmuz 2015 Cuma, 18:59

MANİSA İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, Diyarbakır’daki saldırıda şehit düşen polis memuru Mehmet Uyar’ın Salihli İlçesi’ndeki ailesini ziyaret ederek başsağlığı diledi.

Eşi Devlet Ceren, Salihli İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşcı ve Taşcı’nın eşi Süheyla Taşcı ile birlikte şehidin baba evini ziyaret eden Manisa İl Emniyet Müdürü Erdal Ceren, acılı aileye başsağlığı diledi. Manisa İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, şehidin babası Hüseyin Uyar ve astsubay olan kardeşi Murat Uyar’la görüşürken, Ceren’in eşi Devlet Ceren ve Taşcı’nın eşi Süheyla Taşçı da şehidin annesi Meryem ve eşi Nedime Uyar’ın acılarını paylaştı.

Manisa İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, “Şehit olan polis memurumuz, nasıl olsa çıkmaz diye tayin yerini Alaşehir İlçesi’ne yazmış. ‘Salihli’ye yakın oluruz, çocuğumuza da Salihli’deki ailelerimiz bakabilir’ diye düşünmüş. Bu konu bana intikal ettirildiğinde ben de madem şehidimizin eşi hamile, aileleri Salihli’de ikamet ediyor diye Salihli’ye görevlendirme yapmıştım. Büyükşehir Yasası kapsamında bu mümkündü. Onlara bir sürpriz yaptık, ancak bu mutluluğu birlikte yaşama imkanı bulamadılar. Çok acı bir durum” dedi.

DİYARBAKIR EMNİYET MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞTÜ

Müdür Tayfur Erdal Ceren, şehit ailesini ziyareti esnasında Diyarbakır Emniyet Müdürü Halis Böğürcü ile telefonda konuştu. Ceren, yaklaşık 5 dakika süren telefon görüşmesinin ardından “Sadece şunu söyleyebilirim. Saldırıyı düzenleyen teröristler kısa sürede inşallah yakalanacak” dedi.

: MANISA IL EMNIYET MUDURU TAYFUR ERDAL CEREN, DIYARBAKIR'DAKI SALDIRIDA SEHIT DUSEN POLIS MEMURU MEHMET UYAR'IN SALIHLI'DEKI BABA OCAGINI ZIYARET EDEREK BASSAGLIGI DILEDI. (FOTO: EKREM CAGLAR / SALIHLI, DHA)

MANISA IL EMNIYET MUDURU TAYFUR ERDAL CEREN, DIYARBAKIR'DAKI SALDIRIDA SEHIT DUSEN POLIS MEMURU MEHMET UYAR'IN SALIHLI'DEKI BABA OCAGINI ZIYARET EDEREK BASSAGLIGI DILEDI. (FOTO: EKREM CAGLAR / SALIHLI, DHA)

MANISA IL EMNIYET MUDURU TAYFUR ERDAL CEREN, DIYARBAKIR'DAKI SALDIRIDA SEHIT DUSEN POLIS MEMURU MEHMET UYAR'IN SALIHLI'DEKI BABA OCAGINI ZIYARET EDEREK BASSAGLIGI DILEDI. (FOTO: EKREM CAGLAR / SALIHLI, DHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir