EN MUTLU GÜNLERİNİ BAKIN NASIL ÖLÜMSÜZLEŞTİRDİLER!

görüntüleme, 30 Ağustos 2015 Pazar

Manisa’da genç bir çift en mutlu günlerini fidan dağıtarak ölümsüzleştirdi. Manisalı Seda Pırıl Önder ve Sinan Akdemir çifti yaklaşık 250 çam fidanını toprakla buluşturmak için en mutlu günleri olan düğün günlerini tercih etti. Genç çift düğüne gelen konuklara takı takılırken karton kutuların içine özenle hazırlanmış fidanlardan hediye etti.
Geçtiğimiz gün dünya evine giren Seda Pırıl Önder ve Sinan Akdemir çifti örnek bir davranışa imza attı. Genç çift yaklaşık 250 çam fidanını toprakla buluşturmak için en mutlu günlerini tercih etti. Davetlilerden büyük takdir toplayan çift karton çantalar içinde özenle hazırlanmış fidanları konuklara dağıttı. Genç çiftin renkli düğününe motosiklet ekibi de eşlik etti. Yaklaşık 50 motosikletli kendileri gibi motosikletçi olan damat ile görkemli bir Manisa turu attı. Manisa sokaklarında turlayan motosikletli düğün konvoyunu vatandaşlar da ilgiyle izledi.
Düğün salonuna motosiklet ile gelen gelin ve damada arkadaşları salon girişinde motosiklet gösterisi yaptı. Ekip dakikalarca motosikletleri ile gelin ve damadı salona gönderirken korna çaldı.
Görkemli karşılamanın ardından gelin ve damat salona alkışlar eşliğinde girdi. Takı merasimi sırasında ise genç çift kendilerini yalnız bırakmayan misafirlere 250 adet çam fidanı dağıtarak en mutlu günlerini ölümsüzleştirdiler.,

EN MUTLU GÜNLERİNİ BÖYLE ÖLÜMSÜZLEŞTİRDİLER MANİSALI GENÇ ÇİFT DÜĞÜNLERİNDE MİSAFİRLERE 250 ÇAM FİDANI HEDİYE ETTİ MOTOSİKLET KONVOYUYLA SALONA GELEN GENÇ ÇİFTİN FİDAN DAĞITMASI MİSAFİRLERİN DE TAKDİRİNİ KAZANDI

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir