EMZİREN ANNELER BU HABER SİZİN İÇİN

05 Ocak 2015 Pazartesi, 16:00

Kanser başta olmak üzere her türlü hastalıklar için bitkisel kür uygulayan Herbalist Şevki Güngör’ün anne sütünü artırıcı çayı da ilgi görüyor.
Manisa’nın Kırkağaç ilçesi Bakır Mahallesinde Ege Lokmanı olarak bilinen ünlü Herbalist (Otçu) Şevki Güngör’ün hazırladığı anne sütü artırıcı çay hem annelerin ‘Sütüm biter mi” korkusuna son veriyor hem de mide ve bağırsak gazlarını gidermeye yardımcı oluyor.
Bitkisel ürün konusunda güvenilir bir isim olan Şevki Güngör’ün iki yıl önce ürettiği anne sütünü artırıcı çay büyük ilgi görüyor. Başta kanser olmak üzere hemen hemen her türlü hastalıklar için bitkisel kürler uygulayan ve tedavi sürecine destek olan Şevki Güngör, emziren anneler için de süt artırıcı özelliği olan bitkisel çayı ile ilgi görüyor.
Güngör, emzirme döneminin daha ikinci aylarında sütlerinin azaldığından yakınan anneler olduğunu belirterek “Ne yazık ki, giderek artmaktadır. Bebeklerini emziren annelerden sık sık aldığım soruların başında ‘Bebeğimi daha uzun emzirmek istiyorum, fakat sütüm azalmaya başladı, ne önerirsiniz?’ sorusu geliyordu. Biz de Ege Lokman olarak süt artırıcı özelliği olan bitkileri birleştirdik ve bu çayı ürettik. Bu çayı içen anne, ‘sütüm bitecek’ endişesi taşımayacak. Bu çay süt artırıcı özelliğin yanında mide ve bağırsak gazlarını giderdiği için anne ve bebeği kesinlikle gaz sancısı çekmeyecek” dedi.

EMZİREN ANNELER İÇİN SÜT ARTIRICI ÇAY EGE LOKMANI GÜNGÖR TARAFINDAN ÜRETİLEN ANNE SÜTÜNÜ ARTIRICI ÇAY İLGİ GÖRÜYOR EMZİREN ANNELER İÇİN SÜT ARTIRICI ÇAY EGE LOKMANI GÜNGÖR TARAFINDAN ÜRETİLEN ANNE SÜTÜNÜ ARTIRICI ÇAY İLGİ GÖRÜYOR

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir