Eğitim Bir Sen Öner’le ‘devam’ dedi

17 Kasım 2018 Cumartesi, 17:29

Eğitim Bir Sen Manisa Şubesi 5. Olağan Genel Kurulu’nda delegelerinin çoğunluğunun oyunu alan mevcut başkan Mesut Öner, yeniden başkanlığa seçildi.

Eğitim Bir Sen Manisa Şubesi 5. Olağan Genel Kurulu Manisa Öğretmen Evi’nde yapıldı. Genel kurula Eğitim Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı Mithat Sevim, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi Mustafa Irgatoğlu ve üyeler katıldı.

Mevcut Başkan Mesut Öner ve Abdulnasır Şimşek’in yarıştığı başkanlıkta 161 delege oy kullandı. Oy kullanan 160 delegeden 98’inden oy alan mevcut başkan Mesut Öner, yeniden başkanlığa seçildi. Abdulnasır Şimşek 62 oy oyda kaldı.

Eğitim Bir Sen Manisa Şube Başkanı Mesut Öner, 3 Eylül itibariyle başlayan sendika seçimlerinin demokrasi şöleni içerisinde tamamlandığını söyledi. Seçimleri tamamlamanın onurunu yaşadıklarını belirten Öner, “3 Eylül itibariyle 17 ilçe de 20 sandık bölgemizde seçimler gerçekleşti. Kaybedenin olmadığı kazanan tüm üyelerinin olduğu seçimler oldu. Tüm sonuçlar özelde Manisa genel de ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

 

Sizde yorum yapın..