DEĞİŞİMİ ARZULAYANLAR BURAYA MUTLAKA UĞRAYIN!

16 Ocak 2015 Cuma, 17:30

Manisa’da Uluslararası geçerliliği sahip sertifikasyon eğitimleri veren tek yer olan Doğa Yoga ve Koçluk Merkezi, yeteneklerini keşfetmek isteyenleri bekliyor. Eğitim Uzmanı Aynur Sözen, “Değişimi arzulayan, içindeki potansiyeli ortaya çıkarmak isteyen, kendi kendini yönetmeye arzulu ve seçimlerinin sorumluluğunu almaya hazır, cesur, yaratıcı, risk almaya hazır bireyler ve sporcular gibi birçok kişi, koçla çalışıp sıra dışı sonuçlar elde edebilirler” dedi.

Ferdi UZUN

Manisa’da Uluslararası geçerliliği olan sertifikasyon eğitimleri veren tek yer olan Doğa Yoga ve Koçluk Merkezi yeni yerine taşındı. Doğa Yoga ve Koçluk Merkezi artık Şehzadeler ilçesinde 1. Anafartalar Mahallesi 1620 Sokak’ta (Kitapsaray karşısı Orköy Ara Sokağı) hizmet vermeye devam edecek. Yeni iş yerinin tanıtımı için basın mensuplarıyla buluşan işyeri yetkilileri ve uzmanları Koçluk Eğitimi üzerine merak edilenleri aktardı. Çalışmalar; öğrenci koçluğu, yaşam koçluğu, NLP, hızlı okuma, hafıza teknikleri, kuantum uygulayıcılığı, EFT denilen duygusal özgürleşme teknikleri, hipnoz ve telkin seansları, çocuklara yönelik akılı ve zeka oyunları atölyesi, anne-baba okulu kapsamında seminerlerle devam ediyor.

 Koçlar kimlerdir

Kişilerin özel ve profesyonel hayatlarında kendilerini keşfetmelerine, problemlerini çözmelerine ve fırsatları değerlendirmelerine yardımcı olan kişinin Koç olduğunu kaydeden Sözen,  “Sizi direkt yönlendirmek yerine, size sorular sorarak yanıtları sizin bulmanıza ve hayatınızda istediğiniz sonuçları elde etmenize yardım eden kişidir. Koçlar dinlemek, gözlemlemek ve danışanın bireysel ihtiyaçlarına uygun yaklaşımları belirlemek üzere eğitim almıştır. Koçlar çözümleri ve stratejileri danışanın kendisinden edinirler; danışanın doğal olarak yaratıcı ve becerikli olduğuna inanırlar. Koçun görevi, danışanın zaten sahip olduğu beceri, yetenek ve yaratıcılığı kişinin farkına varmasını sağlamak ve geliştirmek için destek sağlamaktır.  Değişimi arzulayan, içindeki potansiyeli ortaya çıkarmak isteyen, kendi kendini yönetmeye arzulu ve seçimlerinin sorumluluğunu almaya hazır, cesur, yaratıcı, risk almaya hazır bireyler ve sporcular, sanatçılar, girişimciler, yöneticiler, iş sahipleri; gelişime açık, takım çalışmasına inanan, ortak bir yön çizmeye hazır şirketler koçla çalışıp sıra dışı sonuçlar elde edebilirler” diye konuştu.

Verilen hizmetler

Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, Yönetici Koçluğu, Kurumsal Koçluk, İş-Kariyer Koçluğu, Hafıza Teknikleri, Hızlı Okuma, Kuantum, EFT(Duygusal Özgürleşme Tekniği), NLP(Zihin Programlama). Nefes Teknikleri, Medikal Yoga, Plates, Akıl Zeka Oyunları, 7 yaş üstü Çocuk Farkındalık Atölyesi, Doğa yürüyüşleri, Sağlıklı Yaşam Koçluğu, Diyabet Koçluğu, Derece Öğrenci Yetiştirme Teknikleri, Siyasi Parti Koçluğu ve Anne Baba Okulu.m

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir