DAHA İYİ BİR FESTİVAL İÇİN TOPLANDILAR!

21 Kasım 2014 Cuma, 11:34

MANİSA’nın dünyaca ünlü olan ve 2015 yılında 475.’si gerçekleştirilecek Uluslararası Mesir Festivali için ilk toplantı, Manisa Valisi Erdoğan Bektaş başkanlığında gerçekleştirildi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de katıldığı toplantıda, Uluslararası Manisa Mesir Festivali’nin ilimize yakışır şekilde gerçekleşmesi için görüş alışverişinde bulunuldu.

Gelecek yıl 475. kez düzenlenecek olan Uluslararası Manisa Mesir Festivali için ilk toplantı gerçekleştirildi. Manisa Valiliği’nde Vali Erdoğan Bektaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Basın-Yayın Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Hasan Eryılmaz, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak, Şehzadeler Belediyesi temsilcileri ve şube müdürleri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “475.’sini düzenleyeceğimiz Uluslararası Mesir Festivali’mizin ilk toplantısını yapmak için bir araya geldik. Birlik beraberlik içerisinde, Manisa’nın tanıtımı noktasında neleri yapabilirizin başlangıcı olarak toplandık” dedi.

Vali Bektaş’a Mesir sunumu

Konuşmanın ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, katılımcılara 474. Uluslararası Manisa Mesir Festivali kutlamaları hakkında bilgiler verdi. Daha sonra Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’a 474. Mesir Festivali ile ilgili sunum yapıldı. Toplantıda, 475. Uluslararası Manisa Mesir Festivali’nin ilimize yakışır şekilde gerçekleşmesi için görüş alışverişinde bulunuldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir