ÇÖLLÜ, “EĞİTİM YUVALARINA KATKIMIZ ARTACAK”

07 Şubat 2014 Cuma, 11:52

ÇÖLLÜ, “EĞİTİM YUVALARINA KATKIMIZ ARTACAK”

 

MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü, Türk Eğitim Sen Başkanı Recep Varlıakman ve yönetimini ziyaret etti. Eğitim projelerinin konuşulduğu ziyarette, Belediyelerin eğitime destek olması gerektiğini söyleyen Çöllü, MHP’li Manisa Belediyesi’nin özellikle okullara önemli yardımlar ve hizmetler yaptığını söyledi, “ Biz geleceğimiz gençlerimizin eğitim yuvalarını bir eğitim yuvasına yakışır hale getirmek için çabaladık. Elimizdeki imkanlarla bunları yaptık emin olun yeni dönemde daha fazla katkımız olacak” dedi.

Sivil toplum kuruluşu ve sendika ziyaretlerine devam eden MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yüksek Makine Mühendisi Cem Çöllü’ye ziyaretinde MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Çağrı Tuatay ve ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. MHP belediyesi olarak eğitime ve eğitimciye verdikleri önemden  bahseden Çöllü, Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün özellikle eğitim yuvalarının çevre şartlarının iyileştirilmesi konusunda hassas olduğunu, MHP belediyeciliğinin eğitime verdiği önemin devam edeceğini söyledi. Eğitime destek kapsamında çok sayıda okulun fiziksel ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirten Çöllü, “MHP belediyesi olarak tüm okulların bahçe duvarlarını yeniledik.  Bunun yanı sıra okulların peyzaj çalışmalarını da yaptık.  Çocuklarımızın daha güzel bir eğitim ortamında vakit geçirmeleri için bahçelere rengârenk çiçeklerle, yeşillendirmelerle ayrı bir hava kattık.  Okullarımızı hem modernleştirdik hem de mevcut alanın aydınlatılmasını sağladık. Çalışmalarımız velilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz tarafından büyük beğeni topladı. Eğitime destek bundan sonra da devam edecek. Biz geleceğimiz gençlerimizin eğitim yuvalarını bir eğitim yuvasına yakışır hale getirmek için çabaladık. Elimizdeki imkânlarla bunları yaptık emin olun yeni dönemde daha fazla katkımız olacak. Okul Sütü Projesi ile çocuklarımıza süt dağıtacağız. Öğretmenlerimiz bizim için çok değerli varlıklar. Sizleri seviyoruz. Değer verdiğimiz bu varlıkların özlük haklarının iyileştirilmesini, mutlu bir şekilde eğitime öğretime katkıda bulunmalarını temenni ediyoruz. Bunun için elimizden geleni yapmaya hazırız. Önümüzde çok önemli bir seçim var. Manisa’nın kaderi Manisalıların elinde. Bu anlamda siz değerli öğretmenlerimizin de desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

GÜZEL BİR EKİP İLE YOLA ÇIKTINIZ

Cem Çöllü’ye güvendiklerini , her zaman destekçisi olduklarını ifade eden Türk Eğitim Sen Başkanı Recep Varlıakman,  eğitime desteğin her belediyenin önemsemesi gerektiğini söyledi,  yaptığı hizmetlerden dolayı Cem Çöllü’ye teşekkür etti.  Varlıakman şöyle devam etti; “ Cem kardeşim genç ve dinamik bir belediye başkan adayı. Belediye başkan yardımcılığı döneminde ve diğer görev yerlerinde yaptığı çalışmaları takdirle takip ediyorduk. Bundan sonra da başarılı çalışmalarının artarak devam edeceğine eminiz.  Kendisine çıktığı bu yolda başarılar diliyorum. Gördüğüm ve duyduğum kadarıyla Cem Çöllü ismi ve başarılı çalışmaları Manisa’da birçok kesime yayılmış. İnşallah hak ettiği yerde olur. Türk Eğitim Sen olarak her zaman yanında olduğumuzu bilmesini istiyoruz. Güzel bir ekip var, Manisa için hazırladığı projeler takdire şayan. Kendisini tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.