ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU!

20 Ekim 2015 Salı, 13:23

Altın dalgalı seyrine devam ediyor. Altın fiyatları haftanın ikinci gününe yükselişle başladı. Serbest piyasada gram altın fiyatı 110 liradan işlem görüyor. Kapalıçarşı’da cumhuriyet altını satış fiyatı 734 lira oldu. Peki çeyrek altın ne kadar oldu? Altın kaç lira oldu? İşte altın fiyatları son durum!
Altın haftanın ikinci gününe de hızlı başladı. Altın fiyatları bu hafta da yükselişini sürdürecek gibi görünüyor. Peki altın kaç lira oldu? Çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte 19 Ekim 2015 altın fiyatları son durum!

Önceki hafta küresel piyasalarda artan risk etkisiyle birlikte altın ve döviz fiyatları düşüşe geçmişti. Piyasaların tekrar toparlanması sonucu altın fiyatları geçen haftaya hızlı bir artışla başladı. Hafta ortasında ise altın tarihi zirvesine ulaştı. Bu hafta başına da yükselişle başlayan altın, yastık altında birikimi olanların yüzünü güldürüyor. Kuyumcular ise vatandaştan gelen altın bozdurma taleplerine cevap vermekte güçlük çekiyor.

Kapalıçarşı’da bazı kuyumcular artık vatandaşın getirdiği altınları bozmak konusunda nakit sıkıntısı çekiyor. Özellikle gram altın fiyatları yatırımcısının yüzünü güldürüyor.

Geçtiğimiz haftayı dalgalı bir seyirle geçiren altın fiyatları bu hafta da yaklaşan seçim etkisiyle dalgalı ilerleyeceği tahmin ediliyor. Uzmanlar yatırımcıları altın satışı konusunda temkinli davranmaları için uyarıyor.

Peki altın kaç lira oldu? Çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte 19 Ekim 2015 altın fiyatları son durum!

Çeyrek altın alış fiyatı 174 lira, satış fiyatı ise 179 lira oldu.

Yarım altın alış fiyatı 350 lira, satış fiyatı 358 lira olarak işlem gördü.

Tam altın alış fiyatı 700 lira, satış fiyatı 715 lira olarak belirlendi.

Cumhuriyet altını alış fiyatı 723 lira, satış fiyatı 734 lira oldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir