CEM ÇÖLLÜ’YE BALIKESİRLİLER DERNEĞİNDEN COŞKULU KARŞILAMA

06 Şubat 2014 Perşembe, 13:55

Manisa Balıkesirliler Derneği Başkanı İsa Özdemir ve yönetimi, MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü ve ekibini kahvaltıda ağırladı. Manisa Belediyesi’ndeki başarılı çalışmalarından dolayı Çöllü’yü tebrik eden dernek üyeleri, seçim çalışmalarında başarılar diledi. Çöllü MHP’li Manisa Belediyesi’nin Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiğini hatırlatarak “Manisa’dayız Manisalıyız dedik ve hemşeri dernekleri ile ortak program düzenledik. Bu etkinliklerimizin devam edeceğinin sözünü veriyorum” dedi.

Seçim ziyaretleri kapsamında sivil toplum kuruluşları ve derneklerden gelen davetleri geri çevirmeyen MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yüksek Makine Mühendisi Cem Çöllü, Manisa Balıkesirliler Derneği’nin konuğu oldu. Çöllü ve ekibini kahvaltıda ağırlayan  Dernek Başkanı İsa Özdemir, MHP belediyesinin çalışmalarından memnun olduklarını ifade ederek Cem Çöllü’ye başarılar diledi. Özdemir, “Manisa Belediyesi’nde başkan yardımcılığı ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü görevleri yaptığınız dönemde çalışmalarınızı takdirle takip ediyorduk. Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile birlikte kentimize güzel eserler kazandırdınız. Balıkesirliler olarak bu şehirde yaşıyoruz ve Manisa’ya bir çivi çakan, hizmet eden herkesin yanındayız. Önemli olan kente güzel projeler kazandırmak. Çıktığınız bu yolda size ve ekibinize başarılar diliyorum” diye konuştu.

MANİSA’DA OLMAK YETERLİ

Özdemir ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü ise, Manisa’nın güzelleşmesi adına attıkları adımların bundan sonra da çoğalarak devam edeceğini söyledi, Manisa Belediyesi’nin “ Manisadayız Manisalıyız” projesini hatırlatarak hemşeri dernekleri ile ortaklaşa çalışmaların Şehzadeler Belediyesi’nde de devam edeceğini söyledi.  Geçen dönemde belediyecilik adına önemli tecrübeler kazandığını belirten Çöllü, “Sivil toplum örgütlerinin görüşleri bizim için çok önemli. Bu nedenle ziyaretlerimizin büyük bir kısmını dernek ve vakıf ziyaretleri yaparak sürdürüyoruz. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak, Manisa için daha güzel hizmetler üretmeyi amaçlıyoruz. Manisa’da yaşayan Balıkesirliler olarak desteklerinizi bekliyoruz. Şehzadeler İlçesi’nde göreve gelmemiz halinde her kesimi kucaklayan, ayrım yapmayan MHP Belediyecilik anlayışı ile hareket edeceğiz. Manisa’dayız Manisalıyız projesini devam ettirerek kentimizde birlikte yaşamaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.