CEM ÇÖLLÜ’DEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

03 Şubat 2014 Pazartesi, 12:02

Çöllü’den Görkemli Seçim Bürosu Açılışı

MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ın da yer aldığı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü’nün seçim bürosu açılışına katıldı. Manisa Belediyesi’nin gerçekleştirdiği hizmetlerde ve hayata geçirdiği her projenin altında Cem Çöllü’nün imzası olduğunu hatırlatan Başkan Ergün, “2009’da Cengiz Ergün, 2014’de de Allah’ın izniyle Cem Çöllü kardeşim ile birlikte Manisa’ya yine MHP damgasını vuracağız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü, görkemli bir törenle seçim iletişim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. İzmir Caddesi üzerinde bulunan büronun açılış törenine Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün ve eşi Şeyda Ergün, MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, MHP Yunusemre Belediye Başkan Adayı Mimar Azmi Açıkdil, belediye meclis üyeleri, ilçe ve belde belediye başkanları, belediye başkan adayları, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Çağrı Tuatay, Yunus Emre İlçe Başkanı Nazmi Biçen, Manisa Ülkü Ocakları İl Başkanı Onur Pabuçcuoğlu ile çok sayıda teşkilat mensubu ve Manisalı vatandaş katıldı. Cengiz Ergün ve beraberindekiler, Emekliler Parkı Katlı Otopark’ı temel atma töreninin ardından Doğu Caddesi boyunca vatandaşları selamlayarak büroya ulaştı. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Ergün, güzergah boyunca halkı selamladı.

Manisa’ya Yine MHP Damgası Vuracağız
Tören alanında coşkulu kalabalık tarafından karşılanan MHP Heyeti, dualar eşliğinde kurban kesimini gerçekleştirdi. Törende yaptığı konuşmada seçim bürosunun hayırlı olmasını temenni eden Cengiz Ergün, tüm Ülküdaşlarını selamlayarak şöyle konuştu, “Bugün çok önemli bir gün yaşıyoruz. Geçmişe dönersek; 2009’da Allah nasip etti ve Manisa Belediyesi’ni kazandık. Bugün baktığımızda yüzlerce hizmet ve dev projelerle yolumuza devam ediyoruz. Mevlama şükürler olsun, Rabbim utandırmadı. Bu vesileyle bu sevdaya gönül vermiş ekibimizle beraber tüm hizmetlerimizin altında imzası olan Cem Kardeşim’e bir kez daha huzurunuzda çok teşekkür ediyorum. Rabbimin izniyle güç birliği ile el birliği ile ekip ruhu anlayışıyla bugüne kadar hep halkımız için çalıştık. Halka yapılan hizmet O’na yapılan ibadetmiş. Biz bu zaman kadar bu düsturla çalıştık. Allah çalışmalarımızı daim etsin. Bu güzel birlikteliği bozmasın. İnşallah Şehzadelerde Cem Çöllü ile Manisa’da Cengiz Ergün olarak 2009’da nasıl olduysa 2014’de de Manisa’ya damga vuracağız. Bu 2 aylık süre içerisinde seçim bürosunda çalışacak olan başta Cem kardeşim ve hanımlarımız olmak üzere herkese başarılar diliyorum. Allah hepinizden razı olsun”

Dualarımız Cem Çöllü İle
Konuşmasını alkışlar eşliğinde sonlandıran Cengiz Ergün’ün ardından Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz bir konuşma yaparak şöyle konuştu, “Manisa’ya her zaman heyecan ve şevkle geliyor, gururla ayrılıyoruz. Milliyetçi Hareket Partili belediyecilik anlayışının en iyi örneklerini her fırsatta uygulamaya koyan ve Manisalılar için hizmeti kendine şiar edinmiş ekibin bir parçası olan Cem Çöllü kardeşimize bu hayırlı açılış vesilesiyle başarılar diliyorum. Seçim iletişim bürosunun hayırlı çalışmalara imza atmasını ve sonuç itibariyle Cem Çöllü kardeşimizin Şehzadeler Belediye Başkanı olmasını Cenabı Haktan niyaz ediyorum. Dualarımız kendisiyledir. Burada toplanan kardeşlerimize en kalbi saygılarımı sunuyorum. Hepinizden Allah razı olsun, varlığınız güç ve kuvvet vermektedir”

Bu Seçim Haramla Helalin Seçimidir
Türkiye için önemli ve kritik bir seçime gidildiğini vurgulayan Durmaz, Yerel Seçimler’in haramla helalin seçim olduğunu söyleyerek, “Bu seçim Türkiye’nin geleceğini de şekillendirecek bir seçim olacaktır. Yerel seçimlerde ortaya çıkacak sonuçlar, ondan sonra yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimleri’ni de tesiri altına alacaktır. İşte bu yüzden Yerel Seçimde AKP-PKK koalisyonu dip yapmalı, MHP en büyük oyu alan parti olmalıdır. Bu seçim sadece Cengiz Ergün’ün, Cem Çöllü’nün ve Azmi Açıkdil’in seçimi değil. Bu seçim Manisa’nın da seçimi değil, bu seçim haramla helalin seçimidir. Türkiye’nin varlık ve beka seçimidir. O münasebetle herkes düne kadar olduğundan daha çok çalışmalıdır. Herkes sorumluluklarını yerine getirmeli ve bayrağımızı en yükseğe dikmelidir. Seçimlere 431 gün kala Söğüt’ten yani milli ve manevi değerli çok yüksek olan beldemizden dua ve niyazla başladığımız seçim yürüyüşümüz yine bugün dualarla, kurbanlarla devam etmektedir. Ben cenabı Allah’ın izniyle bu seçimlerin sürprizini yapacak olan partinin Milliyetçi Hareket Partisi olacağına inanıyorum. İnşallah sizlerin inancı ve gayretiyle başaracağız. Ülkemizi Anayasamız’ın rafa kalktığı, hukukun ayaklar altına alındığı bugünkü ortama getiren AKP’den yani Aldatma ve Kandırma Partisi’nden kurtuluşun bir vesilesi haline getireceğiz. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu. Konuşmaların ardından seçim bürosunun açılış kurdelası kesildi. Törene katılanlar MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü’ye başarılar dilerken, seçim bürosunun gezilmesi ve hatıra fotoğraflarını çekilmesi ile tören sona erdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.