CEM ÇÖLLÜ’DEN ÇARŞI TURU

06 Şubat 2014 Perşembe, 12:11

CEM ÇÖLLÜ’DEN ÇARŞI TURU

 

MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü, çarşı ziyareti yaparak esnafa hayırlı işler diledi, destek istedi. Bir günde İzmir Caddesi, Murat Caddesi, Uzunyol Caddesi, İstasyon Caddesi gibi kentin işlek caddelerinde esnaf ziyareti yapan Çöllü, “ Halkımızla bir araya gelmek bizleri memnun ediyor. Her fırsatta halkın içinde olmaya çalışıyoruz. Seçim gününe kadar girmedik hane, sıkmadık el bırakmayacağız” dedi. Çöllü gezi sırasında CHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Semih Balaban ile de karşılaştı, ayaküstü sohbet etti.

Seçim çalışmalarına hızla devam eden Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü, bu kez esnafla bir araya geldi. Manisa’nın işlek caddelerinde bir günde ziyaret gerçekleştiren Çöllü’ye ziyaretinde MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Çağrı Tuatay, Şehzadeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Nevin Kaleli ve parti üyeleri de eşlik etti. Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan seçim irtibat bürosundan başlayarak, büyük caddelerde esnafları tek tek ziyaret eden Çöllü’ ye vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Esnafın güvenini boşa çıkartmayacağını belirten Çöllü ise, “Şehzadeler Belediye başkan adayı olarak açıklandıktan sonra dur durak bilmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Köy ve belde ziyaretlerinin yanı sıra zaman zaman esnafımızla da bir araya geliyoruz. Esnafımızın bize büyük bir teveccühü var. Bu da bizi çok mutlu ediyor. İnşallah çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Bugüne kadar hep esnafımızın yanında olduk. Bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğiz. Esnaftan gelen talepleri imkânlarımız dâhilinde hep karşıladık. Örneğin atıl durumdaki sevgi yolları ile ilgili gelen talepleri hemen dikkate alarak sevgi yollarını yenileyip esnafımızın kullanımına sunduk. Bugün gelinen noktada esnafımızın özellikle geceleri işyerlerinin geç saatlere kadar açık tutabildiğini görüyoruz. Çünkü halkımız yenilenen yollarda, özellikle sevgi yollarında vakit geçirmeyi tercih ediyor. Bu da esnafımıza olumlu olarak yansıyor. Çarşı ziyaretlerimiz artarak devam edecek” şeklinde konuştu.

BALABAN İLE AYAKÜSTÜ SOHBET

Çarşı ziyaretinde birde sürprizle karşılaşan Cem Çöllü, Cumhuriyet Caddesi üzerinde esnaf ziyareti yaparken CHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Semih Balaban ile karşılaştı. Bİrsüre ayaküstü sohbet eden Çöllü ve Balaban, birbirlerine başarılar dileyerek ayrıldı.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir