CEM ÇÖLLÜ LOKANTACILARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

05 Şubat 2014 Çarşamba, 21:17

ÇÖLLÜ LOKANTACILARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

 

MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yüksek Makine Mühendisi Cem Çöllü, Lokantacılar Odası’nı ziyaret etti. Oda Başkanı Mehmet Akgül ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Çöllü’ye başarı dileklerinden bulunan Akgül, Manisa Belediyesi’nde başarılı çalışmaları nedeniyle Çöllü’yü takdir ettiklerini belirtti. Akgül, Çöllü’ye Şehzadeler İlçesinde göreve gelmesi halinde çözülmesini istedikleri konular hakkında da taleplerini iletti.

Manisa Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Akgül, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yüksek Makine Mühendisi Cem Çöllü’yü oda binasında konuk etti. Lokantacılar Odası’nı ziyarete Çöllü’nün yanı sıra MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Çağrı Tuatay ile birlikte partililer katıldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Akgül, Çöllü’ye başarı temennisinde bulundu. Cem Çöllü ismini bildiklerini ve başarılı çalışmalarını takdir ettiklerini dile getiren Akgül, “Manisa Belediyesi’nde başkan yardımcılığı ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü görevleri yaptığın dönemde çalışmalarınızı takip ettik. Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile birlikte kentimize güzel eserler kazandırdınız. Manisa’ya bir çivi çakan, hizmet eden herkesin arkasındayız. Bu geçmişte de böyle oldu, bundan sonra da böyle olacaktır. Önemli olan halkımızın mutluluğu için kente projeler kazandırmak. Çıktığınız bu yolda başarılar diliyorum. İnşallah her şey gönlünüzce olur. Allah utandırmasın” diye konuştu. Konuşmasında kentin eksiklikleri ve esnafın sorunları noktasında da taleplerde bulunan Akgül, kentin öncelikli sorununun imar olduğunu söyledi. Bu konuda acil olarak çalışma yapılmasını talep eden Lokantacılar Odası Başkanı Akgül, ayrıca esnafın sorunları hakkında da Çöllü’den bazı taleplerde bulundu.

HERKESİ KUCAKLAYACAĞIZ

Kendilerini konuk ettiği ve sıcak karşılamaları nedeniyle Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Akgül ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü ise geride kalan dönemde Manisa’nın güzelleşmesi adına her adımı attıklarını ve bundan sonra da atmaya devam edeceklerini söyledi. Manisa Belediyesi’nde görev yaptığı dönemde belediyecilik adına önemli tecrübeler kazandığının altını çizen Çöllü, Şehzadeler İlçesinde göreve gelmeleri halinde her kesimi kucaklayan, ayrım yapmayan MHP Belediyecilik anlayışı ile hareket edeceklerini söyledi.

İMAR SORUNUNA SET OLUNDU

Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Akgül’ün imar sorunu ile ilgili sorusunu da cevaplayan Çöllü, “Manisa Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün öncülüğünde kentin yıllardır kanayan yarası haline gelen imar konusunda gece gündüz çalışılarak projeler üretildi. Bilindiği üzere belediye meclisinde imar planları reddedildi. İnşallah önümüzdeki dönemde kentimizin acil olarak çözülmesi gereken imar sorununa el atacağız. Bununla birlikte kamuoyu ile paylaştığımız, kentimizi sosyal alanda rahatlatacak projelerimiz var. göreve geldiğimiz takdirde projelerimizi tek tek  hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir