CEM ÇÖLLÜ KANARYACILARIN MEZATINA KONUK OLDU

18 Ocak 2014 Cumartesi, 13:19

MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü, Manisa Kanaryacılar Derneği’nin mezatına konuk oldu. Renkli görüntülerin olduğu mezata katılan Çöllü,  derneğe bağış yaptı. Şehzadeler Belediyesi’nin, modern mimaride örnek olacağı gibi kültür ve sosyal aktivitelerde de örnek olacağını söyleyen Çöllü, “ Biz kültürel ve sosyal değerimiz olan derneklerimizi hep destekledik desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Manisa’nın en eski dernekleri arasında yer alan Manisa Kanaryacılar Derneği’ MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yüksek Makine Mühendisi Cem Çöllü’yü ağırladı. Cem Çöllü’ye ziyaretinde MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Çağrı Tuatay ve Manisa Kanaryacılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Güvenler eşlik etti. Mezat öncesi konuşma yapan Çöllü, Manisa’daki derneklerin mevcut belediye tarafından desteklendiğini ve yeni kurulacak Şehzadeler Belediyesi’nde de bu desteğin devam edeceğini söyledi. Çöllü şöyle dedi; “Bugün sizlerin arasında olmaktan büyük mutluluk duyduğumu ve keyif aldığımı bilmenizi isterim. Bizler Manisa Belediyesi’nde derneklerin hep yanında olduk. Maddi yardımların yanı sıra ortak etkinlikler yaparak derneklerin Manisa halkı ile kaynaşmasını ve kentin kültürel yaşantısının canlanması için çabaladık. Bu bağlamda bugün sizlerin arasında olmakta beni son derece memnun etti. Kökü Osmanlı dönemine dayanan bu hobiyi gelecek kuşaklara aktarmak adına önemli bir vazife yapıyorsunuz. Sizlerin destekçisi olacağımızdan şüpheniz olmasın.”

ŞEHZADELER BELEDİYESİ KENTİN KÜLTÜREL SOSYAL NABZINI TUTACAK

Konuşmasında Şehzadeler Belediyesi’nde sürdürülecek belediyecilik anlayışı ve projeleri hakkında da bilgiler veren MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü, Şehzadeler Belediyesi’nin modern mimarisiyle örnek belediye olacağı gibi kültürel ve sosyal anlamda da Manisa’nın gelişimine öncülük eden bir ilçe belediyesi olacağını söyledi. Çöllü şöyle konuştu; “ Biz Şehzadeler Belediyesi’nde modern mimarinin örneklerinin sergileneceği önemli projelere imza atacağız. Bunların bir kısmını açıkladık ve yapacağımızı taahhüt ettik. Elbette belediyeciliğin sadece mimariden ve inşaattan ibaret olmadığını biliyoruz. Biz yaşanabilir bir Manisa inşa eden bir ekibiz ve yeni kurulacak iki yeni ilçeden Şehzadeler İlçesi’ de Manisa’nın gelişimine paralel olarak kente kültürel ve sosyal zenginlikler katacak etkinliklere ve faaliyetlere ev sahipliği yapan bir ilçe olacak. Bu konuda özel çalışmalarımız var ve bunu gelecek haftalarda kamuoyu ile paylaşacağız. İşlevsel ve dikkat çekici sosyal projelerimiz olacak. Elbette bu projelerimizin arasında bugün misafir olduğumuzu Kanaryacılar Derneği gibi derneklerimizin desteklenmesi de söz konusu. Bir belediyenin görevinin kültür ve sanatı da desteklemek olduğunu göstereceğiz. Şunu söylemeye devam ediyoruz, biz yapmayacağımız bir işin sözünü vermiyoruz”  diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir