CEM ÇÖLLÜ “ARTIK DAHA GÜÇLÜYÜZ”

20 Şubat 2014 Perşembe, 13:15

ARTIK DAHA GÜÇLÜYÜZ

 

MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü, Hamzabeyli Beldesi’ni ziyaret etti. Coşkulu kalabalığın karşıladığı Cem Çöllü, belde meydanında kalabalığa seslendi. Bu seçimin helal ile haramın seçimi olduğuna dikkat çeken Çöllü; “ Bu seçimler genel seçim değil, yerel seçim. İş yapacak, emaneti teslim edeceğiniz bir adayı tercih edin. Duyduğuma göre bu meydanlara gelip oy vermezseniz hakkımı helal etmem diyenler olmuş. Bizim siyasetimizde bu yok, bana oy verseniz de vermeseniz de hakkım sizlere helal olsun ” dedi.

Köy ve belde ziyaretlerine devam eden MHP Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yüksek Makine Mühendisi Cem Çöllü, önceki akşam Hamzabeyli Beldesi’ni ziyaret etti. Belde girişinde Hamzabeyli Belde Belediye Başkanı Sami Acar ve coşkulu kalabalık tarafından karşılanan Çöllü’ye MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Çağrı Tuatay ve Belediye Meclis Üyesi Adayları da eşlik etti. Belde meydanındaki kahvehaneleri tek tek ziyaret eden Çöllü, ardından belde meydanında vatandaşlara seslendi. Konuşmasının başında meclis üyesi adaylarını tanıtan Çöllü, inançla çıktıkları yolda meclis üyelerinin de belirlenmesiyle daha güçlü olduklarını söyledi. Cem Çöllü şöyle konuştu; “ Biz yaklaşık iki aydır meydanlarda sizlerle beraberiz. Yaptıklarımızı anlatıyoruz, yapacaklarımızı paylaşıyoruz. Bugün artık daha güçlüyüz çünkü gelecek beş yılda Manisa Büyükşehir’de ve Şehzadeler Belediyesi’nde bu kente hizmet edecek meclis üyeleriyle birlikteyiz. İnşallah bu ekip sizlere hizmet etmek için gecesini gündüzüne katarak çalışacak. Bizler hizmet için bu yola çıktık. Çıktığımız bu yolda yaptıklarımızı teminat gösteriyoruz. Çehresi değişen bir Manisa var ve biz yeni kurulacak ilçede belediyecilik tecrübemizi halkımızın lehine kullanacağız. Herkes bu seçimde dikkatli olmalı. Diğerlerinden farklı bir seçim olacak. Bu seçimler genel seçim değil, yerel seçim. İş yapacak, emaneti teslim edeceğiniz bir adayı tercih edin. Duyduğuma göre bu meydanlara gelip oy vermezseniz hakkımı helal etmem diyenler olmuş. Bizim siyasetimizde bu yok, bana oy verseniz de vermeseniz de hakkım sizlere helal olsun”

TAKLİTLERİMİZDEN SAKINMAYIN FARKI GÖRECEKSİNİZ

Konuşmasında son bir haftadır adayların proje açıklama yarışına girdiklerini hatırlatarak devam eden Cem Çöllü, açıklanan birçok projenin kendisinin bir ay önce açıkladığı projelerle örtüştüğünü bu durumun kendisini sevindirdiğini söyledi. Çöllü; “ Son bir aydır Manisa halkı projelerimizi konuşuyor. Çünkü biz yola çıktığımızda belediyecilik tecrübemizi ön planda tutmuştuk. Gelinen noktada ne kadar doğru olduğumuz ortaya çıktı. Son bir haftadır adaylar proje açıklama telaşına kapıldı. Biz projelerimizi bir ay önce açıkladığımızda emek saygısızlığı yapanlar bugün satır satır alt alta yazıp proje diye paylaşıyorlar. Hatta rakam yarıştıranlarda var. Ancak Manisa halkı gerçekleri biliyor. Bizim alt geçitlerimizi eleştirenler ne hikmetse alt geçit yapacağız diyorlar. Bir ilçe belediyesinin yetkisi olmamasına rağmen otopark yapacaklarını söyleyenler bile var. Bunlar göz göre göre halkı kandırmaya devam ediyorlar. Kimse hayal görmesin halk gerçeklerin farkında. Meşhur bir laf vardır ya takdir edildiğinde değil taklit edildiğinde başardın demektir diye, demek ki biz bu işi başardık ki taklit ediliyoruz. Ama ben buradan her şeyin en iyisini bilen değerli Manisa halkına sesleniyorum, Taklitlerimizden sakınmayın zaten farkı göreceksiniz.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.