Büyükşehir Her Yerde

02 Ocak 2015 Cuma, 18:35

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Uzun, Akhisar ilçesinin Çamönü Mahallesi’nde kar yağışı nedeniyle seraları zarar gören üreticileri ziyaret etti. Akhisar ziyaretinin ardından Soma ve Kırkağaç ilçelerini de gezen Uzun, Manisa Büyükşehir Belediyesi ekiplerince devam eden karlı yolların açılması çalışmalarını da yerinde inceledi. Uzun, Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşların tatillerini en iyi şekilde geçirebilmeleri için görev başında olduklarını söyledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar’ın Çamönü Mahallesi’nde yoğun kar yağışı nedeniyle seraları zarar gören üreticileri yalnız bırakmadı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Uzun, Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri ile birlikte Çamönülü üreticilerle bir araya gelerek, sorunlarını dinledi. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak üreticilerin zararlarının tespiti ve giderilmesi hususunda üzerlerine düşeni yapacaklarını belirten Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Uzun, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de konuya hassasiyetle yaklaştığını söyledi. Üreticilerin taleplerini de dinleyen Uzun, gelen talepleri tek tek not aldı.

Yanınızdayız

Çamönü ziyaretinin ardından Kırkağaç ilçesine geçen Uzun, Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerinin kar nedeniyle kapanan yollarda yaptığı yol açma çalışmalarını yerinde inceledi. Daha sonra Soma ilçesine de ziyarette bulunan Uzun, Soma Koordinatörü Salih Oğuz Belgül ile birlikte Menteşe ve Kiraz mahallelerine geçerek, kardan kapanan ve Büyükşehir Belediyesi ekipmanlarıyla açılan yol çalışmalarını da inceledi. Burada mahalle sakinleriyle de sohbet eden Uzun, vatandaşlara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileterek, “Her zaman yanınızdayız” dedi.

İlimizin her noktasına ulaştık

Kış koşullarının sert bir şekilde kendisini gösterdiği günlerde Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşların sorun yaşamaması için yoğun mesai sarf ettiklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Uzun, “Vatandaşlarımızın özellikle tatil günlerinde tatillerini rahat ve huzurlu bir şekilde geçirebilmeleri için görev başındayız. Yolların kar nedeniyle kapanmaması ve ulaşımın rahat bir şekilde gerçekleşmesi için ekiplerimiz büyük çaba sarf ediyor. Geldiğimiz noktada ilimizin her noktasına ulaşabilmenin ve yolların kapanmasının önüne geçmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir