BU TOPRAKLARDA İNSANLIK HALA ÖLMEMİŞ!

07 Aralık 2015 Pazartesi, 15:18

Manisa’nın Kula ilçesinde yaşayan Hasan Hüseyin Polat, mahalle mezarlığının dolması üzerine kendisine ait olan araziyi hibe etme kararı aldı.

Manisa’nın Kula ilçesinde yaşayan Hasan Hüseyin Polat, örnek bir fedakarlığa imza attı. Polat, mahalle mezarlığının dolması sonucu kendisine ait olan tapuyu hibe etme kararı aldı. Büyükşehir Belediyesi Kula Koordinatörlüğü vasıtasıyla Sağlık İşleri Daire Başkanlığına arazisini hibe etmek için başvurdu.

Ekipler tarafından yapılan incelemede gayrimenkulün mezar olarak uygun bulunması sebebiyle Manisa Büyükşehir Belediyesi Emlak İstişare Başkanlığınca işlem yapıldı. Tapu işleminin tamamlanmasının ardından konuşan Hasan Hüseyin Polat, “ Yıllardır hayır için beklettiğim arazim artık mezar yeri olarak kullanılabilecek. Yaşlandığım için arazide ziraat faaliyetleri gösteremiyordum. Mezar yeri olarak kullanılması için hibe başvurusunda bulundum. Bu konuda tüm ekibiyle bana yardımcı olan, yardımlarını esirgemeyen 17 ilçenin Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Cengiz Ergün’e teşekkür ederim” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir