BÖYLE İNSANLAR DA VARMIŞ!

14 Ağustos 2015 Cuma, 19:03

MANİSA’nın Salihli İlçesi’nde yaşayan hayırsever Bilge Başkaya, sosyal hizmetlerde kullanılmak üzere tesis yapılıp anne ve babasının isimlerinin verilmesi şartıyla, 278 metrekare büyüklüğündeki arsasını ilçe belediyesine bağışladı.

Salihli Belediye Başkanlığı’nda arsa bağışı için protokol töreni düzenlendi. MHP’li Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ile arsa sahibi Bilge Başkaya protokolü imzaladı. Bağışçı Bilge Başkaya, “Bir dilekçe ile isteğimi belediyeye bildirdim. Belediye Başkanımız Zeki Kayda, konuyla yakından ilgilendi. Benimle görüştü. Bağışladığım arsaya belediye sosyal hizmetlerinde kullanılmak üzere yapılacak olan Kadın Sığınma Evi, Çocuk Kreşi ve Bakımevi’ne; Merhum Cafer İbre ve Eşi Ayşe İbre isimlerinin verilmesini istiyorum. Gösterdiği yakın ilgi ve hassasiyetten dolayı Başkanımız Zeki Kayda’ya çok teşekkür ederim” dedi.

Başkaya’ya teşekkür eden Başkan Kayda, bağışlanan arsanın belediye sosyal hizmetlerinde kullanılmak üzere değerlendirileceğini ve bağışçının isteği üzerine anne ve babasının isimlerinin yapılacak tesise verileceğini söyledi.

MANISA'NIN SALIHLI ILCESI'NDE YASAYAN HAYIRSEVER BILGE BASKAYA, SOSYAL HIZMETLERDE KULLANILMAK UZERE TESIS YAPILIP ANNE VE BABASININ ISIMLERININ VERILMESI SARTIYLA, 278 METREKARE BUYUKLUGUNDEKI ARSASINI ILCE BELEDIYESINE BAGISLADI. MHP'LI SALIHLI BELEDIYE BASKANI ZEKI KAYDA ILE BASKAYA PROTOKOLU IMZALADI. FOTO: SAIHLI, DHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir