BAŞKAN’DAN SARUHANLI ÇIKARMASI

21 Aralık 2013 Cumartesi, 12:00

MANİSA Belediyesi Başkanı Cengiz Ergün, Cuma gününü Saruhanlı’da geçirdi. MHP Saruhanlı Belediye Başkan Adayı Serdar Yaralı’nın da eşlik ettiği ziyarette Ergün’e Saruhanlılar tarafından yoğun ilgi gösterildi.

Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Saruhanlı Merkez’i ziyaret etti. Cuma namazı ile başlayan ziyaret programında Başkan Ergün esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Ergün’e bu ziyaretinde Belediye Başkan Yardımcısı Tamer Çipiloğlu, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, İshakçelebi Belediye Başkanı Hakan Ulak, MHP Saruhanlı İlçe Başkanı Ahmet Akgönüllü, Manisa Belediyesi Meclis Üyeleri Sezai Gürcan ve Hüseyin Köroğlu, MHP Saruhanlı Belediye Başkan Adayı Serdar Yaralı, Ülkü Ocakları İl Başkanı Onur Pabuçcuoğlu ve çok sayıda partili katıldı. Başkan Ergün’ün ziyaretleri sırasında çok yoğun bir ilgi vardı. Başkan Ergün Saruhanlılı miniklere atkı ve futbol topu dağıtırken, bir yandan da bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.

Sanayi Ziyareti

Başkan Ergün ziyaretinin ikinci bölümünde Saruhanlı Sanayi Sitesi’ni de ziyaret etti. Sanayi Sitesi’nde esnafa bol kazançlar ve hayırlı işler dileyen Ergün, sanayi esnafıyla da fotoğraf çektirdi. Ayrıca Başkan Ergün, sanayi esnafına MHP rozeti de taktı.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.