BAŞKAN SEVGİLİLER GÜNÜNDE SAKSIDA ÇİÇEK DAĞITTI

15 Şubat 2014 Cumartesi, 03:54

Başkan Ergün’den Sevgililer Günü Hediyesi

 

Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle Ulupark ile birlikte Manolya Meydanı’nda sümbül ve zambak çiçeği dağıttı. Çiçek dağıtımına büyük ilgi gösteren Manisalılara teşekkür eden Başkan Ergün, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutladı.

Sevgililer günü nedeniyle Ulupark ve Manolya Meydanı’nda vatandaşlarla bir araya gelen Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisalılara sümbül ile zambak çiçeği dağıttı. İlk çiçek dağıtımı Ulupark’ta gerçekleştirildi. Hanımlar Çay Bahçesi’nin açılışının ardından burada vatandaşlara sümbül çiçeği dağıtan Başkan Ergün, yaşlısından gencine herkesin Sevgililer Günü’nü kutladı. Başkan Ergün’e çiçek dağıtımında eşi Şeyda Ergün, MHP Manisa Milletvekili Sümer Oral, Belediye Başkan Yardımcıları Mimar Azmi Açıkdil ve Eşi İnci Açıkdil, Nursel Ustamehmetoğlu, Tamer Çipiloğlu, Serpil Çakır, Türkan Taş Köroğlu ve Taner İçöz, MHP Şehzadeler İlçesi Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü ve eşi Canan Çöllü, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, Yunus Emre İlçe Başkanı Nazmi Biçen, Şehzadeler İlçe Başkanı Çağrı Tuatay ve daire müdürleri de eşlik etti. Başkan Ergün’ün elinden çiçek alabilmek için sıraya giren Manisalılar, hizmetleri nedeniyle Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Manolya Meydanı’nda Büyük İlgi

Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ulupark’ın ardından Manolya Meydanı’na geçti. Manolya Meydanı’nda kendisini bekleyen vatandaşlar tarafından alkışlarla karşılanan Başkan Ergün, 14 Şubat Sevgililer Günü başta olmak üzere 2014 yılında herkesin ailesiyle, eşiyle, çocuğuyla güzel bir yıl geçirmesi temennisinde bulundu. Belediyeciliğin sadece kaldırım ve asfalt çalışması yapmak olmadığını ifade eden Başkan Ergün, “İnsanlarımızın kendini mutlu, huzurlu ve güvende hissedebileceği bir kentte yaşamalarını sağlamak amacıyla beş yıl boyunca çalıştık. Halkımızın daha güzel vakit geçirebileceği sosyal alanlar oluşturduk. İnşallah bu çalışmalarımızı daha da arttırmak düşüncesindeyiz” dedi.

Başkandan Çiçek Alabilmek İçin Beklediler

Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, konuşmasının ardından zambak çiçeği dağıttı. Yediden yetmişe yüzlerce Manisalı başkanın elinden çiçek alabilmek için beklerken, Başkan Ergün kendisine yoğun ilgi gösteren Manisalılara teşekkür etti. Başkan Ergün, kendisiyle fotoğraf çekilmek isteyenleri de geri çevirmezken binlerce çiçek kısa sürede tükendi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir