Başkan Ergün’e Onur Ödülü

11 Mayıs 2015 Pazartesi, 18:23

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Mahalli İdarelere Hizmet Derneği Genel Başkanı Mehmet Dönmez’i makamında ağırladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin büyükşehir yapılanmasını çok hızlı bir şekilde atlattığını belirten Dönmez, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi. Dönmez, MİHDER Onur ödülünün bu yıl Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e layık görüldüğünü belirterek, Başkan Ergün’e plaket takdim etti.

Mahalli İdarelere Hizmet Derneği (MİHDER) Genel Başkanı Mehmet Dönmez, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette, MASKİ Genel Müdürü Yakup Koç ve Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Bilgen de hazır bulundu. MİHDER Onur ödülünün bu yıl Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e layık görüldüğünü belirten Dönmez, “Başarılı çalışmalarından dolayı yönetim kurulu kararı ile onur ödülümüzü Sayın Cengiz Ergün’e takdim ediyoruz. Yeni oluşan Büyükşehir Belediyeleri arasında Manisa Büyükşehir Belediyesi yapılanma sürecini en hızlı geçiren belediye oldu. Bu da Sayın Cengiz Ergün sayesinde oldu. Bu ödülü vermekten onur ve gurur duyuyorum” diye konuştu.

Ses getirecek hizmetlere imza atacağız

MASKİ ve Büyükşehir Belediyesi’nin diğer kuruluşlarını hızlı bir şekilde hayata geçirmenin zor olduğunu dile getiren Dönmez, ilerleyen yıllarda Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin çok daha iyi hizmetlere imza atacağına olan inancını dile getirdi. Mahalli İdarelere Hizmet Derneği Genel Başkanı Mehmet Dönmez ayrıca 4 yönetim kurulu üyesi ile beraber yazdığı Açıklamalı Belediye Kanunu ile Büyükşehir Belediyesi Kanunu kitabını da Başkan Ergün’e hediye etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ise, hizmetler noktasında vatandaşa en iyi şartları sunmak için büyük çaba ve gayret içinde olduklarını belirterek, Büyükşehir yapılanması sürecini geçirdikten sonra sahada ses getirecek hizmetlere imza atacaklarını belirtti.            

    

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.