Başkan Ergün’e Anlamlı Hediye

25 Şubat 2014 Salı, 21:15

Başkan Ergün’ü Duygulandıran Sürpriz

MANİSA Belediyesi Daire Müdürleri tarafından Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e sürpriz doğum günü hazırlandı. Daire müdürleri ile birlikte üzerinde ‘Bu Şehrin Size İhtiyacı Var’ yazılı pasta kesen Başkan Ergün, 5 yıl boyunca gecesini gündüzüne katarak yoğun mesai harcayan tüm belediye çalışanlarına teşekkür ederek, ‘hep birlikte nice yıllara’ temennisinde bulundu.

Manisa Belediyesi Daire Müdürleri, Belediye Meclis Üyesi Sezai Gürcan ve Manisa Belediyespor Başkanı Cenk Ergün ile birlikte Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e sürpriz doğum günü kutlaması düzenledi. Belediye Encümen Salonu’da gerçekleşen kutlamada ilk olarak daire müdürleri tarafından Başkan Ergün’ün doğum günü için iyi dilekleri içeren kısa film gösterildi. Filmi izlediği esnada duygulanan Başkan Ergün, “Geride bıraktığımız 5 yılda elbirliği ile Manisa’ya güzel hizmetler kazandırdık. Ben sizlere bugüne kadar bana verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Konuşmaların ve tebriklerin kabulünün ardından “Bu Şehrin Size İhtiyacı Var” yazılı pasta alkışlar eşliğinde kesildi.

Basın Merkezi’nden Başkan Ergün’e Anlamlı Hediye
Sürpriz doğum günü kutlamasında Manisa Belediyesi Basın Merkezi çalışanları tarafından Başkan Ergün’e eşi Şeyda Ergün ile birlikte olduğu çerçeveli fotoğraf hediye edildi. Geçtiğimiz hafta Alaşehir’deki Gülşen konserinde objektiflere takılan fotoğrafı çok beğendiğini ifade eden Başkan Ergün, kendisini oldukça duygulandıran hediyeleri için basın merkezi çalışanlarına teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir