BAŞKAN ERGÜN’DEN DEMİRCİ’YE ZİYARET

20 Aralık 2013 Cuma, 16:15

Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Gördes ilçesine yaptığı ziyaret turlarının ikinci gününde Demirci’ye de uğradı.
Gördes programının ikinci gününe başlamadan önce Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Demirci’yi ziyaret etti.

Ergün bu gezisinde kendisine sevgi gösterisinde bulunan esnaf ve vatandaşların hatırlarını sorarak hayırlı işler temennisinde bulundu. Ergün, Gördes’teki 2. gün ziyaretlerine başlamadan önce Demirci Belediye Başkanı İhsan Temel’in kendisine ulaştırdığı Demirci Eğitim Fakültesinde bünyesinde yapılan lojmanlar ile ilgili Demirci Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin yaptığı müracaatı yerinde görmek amacı ile çok kısa sürede olsa lojman inşaatını sürpriz bir şekilde ziyaret etti.

Demirci Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Kasım Kabak’ın karşıladığı Başkan Ergün, çalışanlar ile tokalaşarak kolay gelsin dedi. Dernek Başkanı Kasım Kabak, Başkan Ergün’e projeleri ile ilgili bilgi verirken, inşaata yaptığı sürpriz ziyaretten dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade etti. Başkan Ergün’e lojman inşaatlarının demiri ile ilgili talepte bulunduklarını, bunun da olumlu karşılanmasını kendilerine büyük bir şevk ve heyecan verdiğini ifade etti.

Daha sonra Belediye Başkanı Cengiz Ergün “Bir sivil toplum kuruluşunca böyle bir faaliyetin başlatılması bizleri de ziyadesi ile mutlu etti. Demirci’nin eğitim tesislerine verdiği önem Manisa’da 7’den 70’e herkes tarafından çok iyi biliniyor. Demirci’nin şimdi lojman yaparak bir adım daha öne geçme gayretini görüyoruz. Biz de bu güzel projeye destek olacağız.

Önümüzdeki günlerde Demirci’ye ayrı bir program daha yapacağım. O zaman daha detaylı ve daha uzun görüşme imkanımız olacak. Şimdi sizlere bir merhaba diyerek kolaylıklar diliyorum ” dedi. Başkan Ergün daha sonra Gördes ilçesine gitmek üzere Demirci’den ayrıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir