BAŞKAN ERGÜN ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

25 Aralık 2013 Çarşamba, 17:03

MANİSA Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Belediye tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Kumludere Caddesi çevre düzenlemesi ve Akmescit Mahallesi’nde bulunan Kazan Dairesi üst kapatma ve çevre düzenlemesi çalışmalarını inceleyen Başkan Ergün’e vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterildi.

Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün yapımına devam edilen çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Ergün’e Belediye Başkan Yardımcısı Serpil Çakır ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Mümin Deniz eşlik etti. Başkan Ergün’ün ilk durağı Kumludere Caddesi oldu. Başkan Ergün burada devam eden çalışmaları inceleyerek, gördüğü eksiklikleri dile getirdi. Kumludere Caddesi üzerinden Kısık Camii’ne uğrayan Başkan Ergün, burada cemaatin isteğini yerine getirmek üzere caminin avlusunun genişletileceğini belirterek, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Kazan Deresi’nde Çalışmalara Devam

         Başkan Ergün’ün ikinci durağı ise Akmescit Mahallesi’nde bulunan Kazan Deresi oldu. Dere üst kapatma ve çevre düzenleme çalışmalarını inceleyen Başkan Ergün’e Akmescit Mahallesi Muhtarı Ömer Şen de eşlik etti. İncelemeleri gerçekleştiren Başkan Ergün sık sık çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Ayrıca çocuklar, gerçekleştirilen çalışmalar içerisinde çocukların da düşünülmesinden ve park yapılmasından dolayı Başkan Ergün’e teşekkür ettiler. Başkan Ergün gerçekleştirilen çalışmaların baharda biteceğini de müjdeledi. 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.