AZMİ AÇIKDİL ÜLKÜ OCAKLARINI ZİYARET ETTİ

20 Şubat 2014 Perşembe, 13:04

CELAL BAYAR, YUNTDAĞ’A ATLAMA TAHTASI OLACAK

MHP Yunusemre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil, Ülkü Ocakları Manisa İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ülkü Ocakları Üniversite ve Lise temsilcileri ile bir araya gelen Açıkdil,”Celal Bayar Üniversitesi’ne yapacağımız yatırımlar, projeler bir atlama tahtası” diyerek projelerini gençlerle paylaştı. “Daha büyük hizmetler yapacağız” diyen Açıkdil, gençlere öğüt vermeyi de ihmal etmedi.

MHP Yunusemre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil, önce Ülkü Ocakları Manisa İl Başkanı Onur Pabuçcuoğlu’nu makamında ziyaret etti. Pabuçcuoğlu ile seçim çalışmalarının gidişatı ile ilgili konuşan Açıkdil, her gittiği yerde vatandaştan gördüğü ilgi ve teveccühten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ve şöyle devam etti,” Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler Adayımız Cem Çöllü ve ben, üçümüzde iyi çalışıyoruz, performanslarımız iyi. Herkese eşit hizmet için beş yıl boyunca uğraştık ve eşit hizmet verdik. Alnımızın akıyla görevlerimizi layığıyla yerine getirdik. Allah bu çalışmalarımızın karşılığını verecek ve seçimi kazanacağız. Büyükşehir ve iki merkez ilçe olarak daha büyük bir güç ile hemşerilerimize daha büyük hizmetler yapacağız.”

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ YUNTDAĞ’A ATLAMA TAHTASI

Açıkdil, Pabuçcuoğlu ile yaptığı sohbetin ardından Ülkü Ocakları Üniversite ve Lise temsilcileri ile bir araya geldi Yunusemre ilçesinin en önemli unsurlarından biri olan Celal Bayar Üniversitesi ile ilçenin entegre edilmesi gerektiğine her fırsatta dikkat çeken Açıkdil, üniversite öğrencilerinin İzmir’e gitmemesi ve Manisa’da vakit geçirebilmesi için sosyal alanın yapılması gerektiğini söyledi. Açıkdil;” Üniversite’ye yakın bir yerleşim kurmamız gerekiyor. Ve bu yerleşim yerlerinde sadece konutlar olmayacak. Orada bir cazibe merkezi yaratılacak. Kafeleri, alışveriş yerleri, restaurantları, yeşil alanları, mimarlık lügatinde kamusal alan dediğimiz yerler yapılacak. İnsanlar buradaki cazibe merkezlerine geldiğinde, şurada da bir köy var manzarası ne güzel, doğası ne güzel diyerek Yuntdağ köylerini de ziyaret edecek. Belki de Yuntdağ’daki köylerde yaşamak isteyecek. Böylelikle üniversite etrafında yaratacağımız bu cazibe merkezi Yuntdağ’a atlama tahtası olacak.Atlama tahtası dediğimiz yer bir kaynaşma noktası olacak.” dedi.

AÇIKDİL’DEN GENÇLERE” OKU” NASİHATI

MHP Yunusemre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil, “Mutlaka okuyun. Sanat altın bir bileziktir. Mesleğinizi yapamasanız da bir gün diplomanız mutlaka işinize yarar. Gençliğinizin kıymetini bilin. Zorluklardan kaçmayın. Her işi yapın. Çünkü gençliğinizde öğrendiklerinizin size hayatınız boyunca yol gösterecektir.” sözleriyle gençlere nasihatlerde bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.