AZMİ AÇIKDİL ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

17 Aralık 2013 Salı, 17:42

Manisa Belediye Başkan Yardımcısı Mimar Azmi Açıkdil, Barbaros Mahallesi’nde devam eden ve tamamlanan belediye hizmetlerini inceledi.
Mahalle Muhtarı Mustafa Duruyol’dan mahallenin eksiklikleri hakkında bilgi alan Başkan Yardımcısı Açıkdil, mahalleliler ve esnafla sohbet etti, “hayırlı işler” dileklerinde bulundu. Manisa Belediyesi’nde göreve geldiklerinde Barbaros Mahallesi’nin sorunlarının büyük olduğunu, bunların çözümü için çalıştıklarını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Mimar Azmi Açıkdil, “Gelinen noktada mahallenin yağmur suyu, kaldırım, bordür ve asfalt gibi birincil sorunlarını çözüme kavuşturduk. Ayrıca buraya güzel bir Çocuk Kültür Merkezi de kazandırdık. Tabi ki sorunlar ve istekler bitmez. Bu doğrultuda hizmetlerimiz devam edecek” dedi.
“BÜYÜKŞEHİRE YAKIŞIR BİR BARBAROS İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Barbaros Mahallesi’nin Manisa’nın kenar mahallelerinden biri olduğunu da sözlerine ekleyen Açıkdil, “Biz Barbaros Mahallesi’nde sorunların çözümü için çalışıyoruz. Kenar-merkez ayrımı yapmadan tüm mahallelerimize eşit hizmet götürmeye çalıştık. Barbaros Mahallemizi de merkez mahalleleri gibi modernize edeceğiz. Büyükşehir Manisa’ya yakışır bir Barbaros Mahallesi için gönül birliğiyle çalışıyoruz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.