Ayer’den Başkan Ergün’e Övgü

21 Kasım 2014 Cuma, 16:46

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Ayer’i makamında konuk etti. Başkan Ergün’e yeni hizmet döneminde başarılar dileyen Ayer, “Manisa’nın en iyi hizmetleri yapan belediye başkanı olarak Büyükşehir Belediye Başkanlığı onuru sizin oldu” dedi.

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Ayer, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil’in de hazır bulunduğu ziyarette söz alan Ayer, Başkan Ergün’den övgü dolu sözlerle bahsetti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün katkılarıyla geçtiğimiz yıllarda çevre düzenlenmesi yapılan Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nin çalışmalarından da bahseden Ayer, “Büyükşehir Belediye Başkanlığınız hayırlı olsun. Manisa’nın en iyi hizmetleri yapan belediye başkanı olarak bu onur sizin oldu. Geçtiğimiz yıllarda sizlerle birlikte bir duvarı bir projeye çevirerek Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’ni oluşturduk” dedi.

Manisa’da hizmet yapan kategoride yer alıyorsunuz

Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında da bilgiler alan Ayer, “Çalışırsanız ve her tarafa bakarsanız işiniz hiç bitmez. Siz onu yapıyorsunuz. Manisa’nın bütününe hizmet vermek için çalışıyorsunuz. Manisa’da hizmet yapan kategoride yer alıyorsunuz” dedi.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vereceğiz

Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ni eğitim ve araştırma hastanesi olarak hizmet verebilmesi için birçok girişimde bulunduklarını Başkan Ergün’e anlatan Ayer, “Hastanemiz,  eğitim araştırma hastanesi olmayı hak ediyor. Nitekim bakanlığımız bunu kabul etti. Milli Emlak’ta, Sancaklı İğdecik Mahallesi’nde yer alan 195 dönümlük araziyi iki yıllığına bize tahsis ederek Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ni, eğitim ve araştırma hastanesi olarak hizmet vermesi için. Üç yıl sonra, Manisa’da eğitim ve araştırma hastanesi olarak hizmet vereceğiz” dedi. Başkan Ergün’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Ayer’e teşekkür etti.

Ayer’den Başkan Ergün’e hastane katalogu

Ziyaret sonunda, Ayer, Başkan Ergün’e, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nin yeni çıkmış katalogundan hediye etti. Ayer içerisinde 200 adet resim olan katalogu, Başkan Ergün’ün yorgun ve stresli olduğu zamanlarda incelemesini tavsiye etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir