Son Dakika
23 Şubat 2018 Cuma

Atatürk Evi restore edilecek

14 Aralık 2016 Çarşamba, 12:32

Manisa’nın Salihli ilçesi Adala Mahallesinde bulunan Atatürk Evi restore edilecek. Tarihi yapının restore edilmesi için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda tarafından protokol imzalandı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliğinde kurularak resmiyet kazanan Jeopark Belediyeler Birliği Encümen Toplantısı gerçekleştirildi. Manisa Büyükşehir Belediyesinde düzenlenen toplantıya, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ile Encümen Üyeleri katıldı. Toplantıda, Jeopark Belediyeler Birliği ile Salihli Belediyesi işbirliğinde Adala Mahallesinde restorasyonu gerçekleştirilecek olan tarihi Atatürk Evi için Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda tarafından protokol imzalandı.
Adala Mahallesinde bulunan tarihi Atatürk Evi’nin imzalanan protokolle aslına uygun olarak restore edileceğini belirten Başkan Kayda, “Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir