Akhisar’da Asfaltlama Çalışmaları Başladı

06 Mayıs 2015 Çarşamba, 17:50

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, Akhisar’da Hacıishak, Hashoca ve Cumhuriyet Mahallelerinde asfalt çalışması yaptı. Mahalle sakinleri kış aylarında zarar gören yolların bakımının yapılmasından dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi havaların ısınmasıyla birlikte il genelinde bozulan yollarda bakım onarım çalışması başlattı. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Akhisar ilçesinde de çalışmalara start verildi. İlçede Hacıishak, Hashoca ve Cumhuriyet Mahallerinde yapılan çalışmalar sırasında MHP Manisa Milletvekili Adayı Hasan Eryılmaz ve Büyükşehir Belediyesi İlçe Koordinatörü Doğan Ensivri işçileri ziyaret etti. Yapılan asfaltlama çalışmaları hakkında bilgi veren Fen İşleri Dairesi Başkanı Yılmaz Gençoğlu, “ Kış aylarında bozulan yollarımızı vatandaşlarımızın daha rahat kullanması için yol bakım onarım çalışmalarımız başladı. Akhisar’da birçok alan bize devroldu. Bu yolları en iyi hale getireceğiz” dedi.

Sıra Atatürk Mahallesi’ne Geliyor

Fen İşleri Dairesi Başkanı Gençoğlu, yol bakım onarım çalışması yapılan üç mahallenin yanı sıra diğer mahallelere de sıranın geldiğini ifade etti. Atatürk Mahallesi 538 sokaktaki yollardan şikayet eden vatandaşlara müjdeli haber veren Gençoğlu, yol cadde paylaşımlarının yeni yapıldığına dikkat çekerek, “ Büyükşehir Belediye Meclisi’nde ilçelerdeki yol cadde gibi alanlar yeni paylaşıldı. Herkesin sorumluluk alanı belirlendi. Atatürk Mahallesi’nde de bu rahatsızlığın oluşmasının nedeni paylaşımların yeni yapılmasıdır. Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımız endişe duymasın. Akhisar’da çalışmalarımız başladı. Atatürk Mahallesi’nde yol bakım onarım çalışması yapacağız” diye konuştuAkhisar’da Asfaltlama Çalışmaları Başladı (3)_800x600IMG_9263_800x600 IMG_9264_800x600 IMG_9265_800x600

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.