AKHİSAR TAM GAZ DEVAM

25 Ocak 2014 Cumartesi, 13:57

MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Akhisar ilçe gezisine hafta sonu da devam etti. Akhisar Belediye Başkan Adayı Mansur Onay’ın seçim bürosu açılışını yapan Ergün, daha sonra Tahirun Caddesi üzerinde bulunan esnaflarla tek tek el sıkıştı, hayırlı işler diledi. Hafta içinde başlattıkları Akhisar ziyaretine bir gün aradan sonra devam ettiklerini belirten Ergün, Akhisar’da yaptıkları çalışmadan olumlu tepkiler aldıklarını, bunun da kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Seçim çalışmaları kapsamında Çarşamba ve Perşembe günleri Akhisar ilçesini ziyaret eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, bir günlük aranın ardından ilçeye yeniden geldi. Programını MHP Akhisar Belediye Başkan Adayı Mansur Onay’ın seçim bürosu açılışıyla başlatan Ergün’e MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, İl Başkanı Tanju Balatlı, Belediye Başkan Yardımcısı Tamer Çipiloğlu, Belediye Meclis Üyesi Sezai Gürcan ve Manisa Ülkü Ocakları Başkanı Onur Pabuçcuoğlu da eşlik etti. Mehter eşliğinde gerçekleşen açılış töreninde konuşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, bir günlük aranın ardından Akhisar gezisine devam ettiklerini belirterek, Akhisar’da yaptıkları çalışmadan olumlu tepkiler aldıklarını, bunun da kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Akhisarlı esnafın Ergün sevgisi

Ergün’ün ardından söz alan MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay da, Akhisar’da görmüş olduğu ilgi ve partilerine katılımın yoğunluğunun kendisini sevindirdiğini dile getirdi, Akhisarlılara ilgilerinden dolayı teşekkür etti. Seçim bürosu açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Ergün ve Onay, ilçede esnaf gezisi yaptı. Tahirun Caddesi üzerinde bulunan tüm esnaflarla tek tek tokalaşan ve hayırlı işler dileyen Ergün, üzerinde ‘Ne mutlu Türküm diyene’ yazılı atkılardan da hediye etti. Esnaflar büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ergün ve Akhisar Belediye Başkan Adayı Onay’a büyük ilgi gösterdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.