AK PARTİLİ ÖZDAĞ YILAN HİKAYESİNE DÖNEN O HASTANENİN YAPILACAĞI YERE GİTTİ

22 Kasım 2014 Cumartesi, 17:43

AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, yapımına henüz başlanamayan Şehir Hastanesi’nin yapılacağı bölgeye giderek açıklamalarda bulundu. Bölge içerisinde yer alan 6 mahalle muhtarını da yanına alan Özdağ, “Tüm mahalle halkımız rahat olsun biz bu işin yapılmasına söz verdik. Bu hastaneyi yapmak bizim boynumuzun borcudur” dedi.

Ferdi UZUN       esh_24498

AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, yapımına henüz başlanamayan Şehir Hastanesi’yle ilgili daha önce toplu açıklamalarda bulunan Kazım Karabekir, Turgut Özal, Ahmet Bedevi, Adnan Menderes, Nurlupınar ve Akpınar mahalle muhtarlarını da yanına alarak hastane inşaat sahasına gitti. Geçtiğimiz günlerde hastanenin yapımının gecikmesi konusunda muhtarların yaptığı açıklamalarda ‘Seçim propagandası yapılıyor” şeklindeki söylemlere değinen Özdağ, “Bu bölgenin imarla ilgili sorunları var. Bu halledildikten sonra burası gelişecek ve güzelleşecek. Burası çok büyük bir hastane yapıldıktan sonra buranın hareketlenmesi için çok büyük etki yaratacak. Bu nedenle sabırlı olun. Bize inanın ve güvenin. Depremden dolayı verilmiş olan deprem ayracı belki 5 ay içerisinde gelir belki 6 ay belki de 7 ay sürer. Bunu kesinlikle bir seçim yatırımı olarak görmeyin. Bunu böyle algılarsanız biz üzülürüz” dedi.

Gece gündüz çalışıyoruz

Vatandaşın refahı için gece gündüz çalıştıklarının altını çizen Özdağ, “ Yunusemre belediye başkanım 3 bin konut yapacak. Bütün belediye başkanlarımız çalışıyor. Spil Dağ’ına Türkiye’nin en büyük yatırımlarından birini yapıyoruz. Buralarda istihdam sağlıyoruz. Tüm mahalle halkımız rahat olsun biz bu işin yapılmasına söz verdik. Bu hastaneyi yapmak bizim boynumuzun borcudur. Burada görüyorsunuz inşaat sahasında işçiler bire yandan da çalışıyor. Eğer hastane yapılmazsa buradaki işçilerin burada işi ne? Bunlar büyük firmalar hastane için teminat yatırdılar. Biz gece gündüz çalışıyoruz” diye konuştu.

Dua kazanmak için siyaset yapıyoruz

Özdağ son olarak şunları söyledi: “Ben her zaman söylüyorum ben bir köylü çocuğuyum ve bununla da guru duyuyorum. Gecekonduda büyüdüm sizlerin oylarıyla milletvekili seçildim. Biz bu oyları helal ettirmek istiyoruz. Bundan emin olun. Benim insanım sağlıktan yararlanırsa, benim insanım işe girer mutlu olursa ben de mutlu ve huzurlu olurum. Biz dua kazanmak için siyaset yapıyoruz. 13 yıldır hizmet yaptık. Bizden önce hastanelerin durumu ortadaydı. Çok şey yaptık yapmaya da devam edeceğiz.”

Sesinizi duymak ne kadar da güzel oldu

Adnan Menderes Mahalle Muhtarı Fevzi Kayacan ise geçtiğimiz günlerde yaptığı sitem dolu açıklamalardan farklı konuşarak, “Sayın vekilim biz sizin sesinizi duymak ne kadar da güzel oldu. Çok teşekkür ediyorum. Sizin sesinizi duyalım diye böyle bir açıklama yapmıştık” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir