AGEM Kursiyerlerinin 10 Parmağında 10 Marifet

06 Eylül 2014 Cumartesi, 14:24

Kursiyerlerin 10 Parmağında 10 Marifet

MANİSA Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesinde yer alan Atatürk Gençlik Merkezi’nde yaz dönemi sertifikalı İngilizce ve Piyano alanında eğitim gören kursiyerler, tiyatro gösterisi hazırladı.

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan Atatürk Gençlik Merkezi, İngilizce ve Piyano kursiyerlerinin yaz dönemi sonunda hazırladıkları tiyatro gösterisine ev sahipliği yaptı. İngilizce eğitmenlerinden Sümeyra Özüçağlar’ın hazırladığı projede merkezde eğitim gören yaz dönemi sonu kursiyerleri, tiyatro oyununu İngilizce olarak sergiledi. Tiyatro gösterisini Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Kültür Şube Müdürü Adem Gökçe, Halk Eğitim Şube Müdürü Ergun Aksoy, Gençlik ve Spor Şube Müdürü Orhan Haşim Elmalı, Atatürk Gençlik Merkezi Müdürü Duygu Özkal Karataş, eğitmenler ve çok sayıda davetli izledi. Başlangıçta hiç İngilizce bilmeyen ve tiyatro eğitimi almamış kursiyerlerin, dönem sonunda öğrendiklerini uygulamak adına, eğitmenleri tarafından beraber hazırladıkları gösteride ‘Kırmızı Başlıklı Kız’, ‘Romeo ve Juliet’, ‘Grease’ gibi oyunlar sergilendi. Oyun aralarında Büyükşehir Belediyesi Halk Dansları topluluğu da zeybek gösterisi yaptı.

Geleceğin Piyanistleri Resital verdi

Ardından Atatürk Gençlik Merkezi piyano kursiyerleri önemli eserleri çalarak seyircileri adeta büyüledi. Gösterilerin sonunda Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, daire müdürleri, kursiyerler ve eğitmenler sahneye çıkarak toplu fotoğraf çektirdi.

 

ag ag2 ag3 ag4 g5

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir