ADA MEDYA’DAN ÇOK ANLAMLI BİR ORGANİZASYON

18 Kasım 2014 Salı, 00:56

Ada Medya’dan muhteşem etkinlik

Manisa’nın en iyi organizatörlerinden Ada Medya/Organizasyon, yaklaşan öğretmenler günü dolayısıyla anlamlı bir organizasyon daha yapmaya hazırlanıyor. Ada Medya, 21 Kasım’da öğretmenlere Moğollar konserini ücretsiz sunarken konser girişinde oluşturulacak bağış kutusundan elde edilen gelirleri de Manisa Otizm Derneği’ne bağışlayacak.

Ferdi UZUN

Manisa’nın en iyi organizatörlerinden Ada Medya/Organizasyon, Manisa’nın ünlü eğlence mekanı Çakra ile konser anlaşması yaparak bundan sonraki bir çok konseri bu eğlence mekanında yapacak. Ada Medya/Organizasyon, yaklaşan öğretmenler günü dolayısıyla anlamlı bir organizasyon daha yapmaya hazırlanıyor. Ada Medya, 21 Kasım’da öğretmenlere Moğollar konserini ücretsiz sunarken konser girişinde oluşturulacak bağış kutusundan elde edilen gelirleri de Manisa Otizm Derneği’ne bağışlayacak.

Gelirler Otizm Derneğine

Moğollar konseriyle ilgili detayları paylaşan Ada Medya’nın sahibi Esat Kerekli: Bu projenin kendisi tamamen Otizm Derneği üzerine kurulmuş bir proje değil önce onu ifade edelim. Biz Çakra’nın sahibi Mevlüt Bey’le burada onların konser direktörlüğünü üstlendik. İlk konser olarak Moğollar’ı kararlaştırdık. Sonra dedik ki bizim Ada Medya’nın yıllardan beri gelen bir politikası var. Bunu yine biz sosyal faydaya dönüştürelim dedik. Bunu da 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne dönüştürelim dedik. Ve Öğretmenler Günü’nden 2 gün önce bu konseri yapalım ve ücretsiz olsun istedik. Bu arada dışarıdan yani öğretmen olmayanlar da ‘Ya biz de gelmek istiyoruz konsere’ dediler. Biz de bu konserde ya Cuma günü kapı girişinde bir bilet satışı yapalım dedik ya da kapıya bir tip box koyalım isteyen oraya gönlünden ne koparsa koysun şeklinde düşünüyoruz. Biz de bu gelirleri bir derneğe bağışlayalım böyle bir farkımız olsun istedik. Biz de Otizm Derneğim Manisa Başkanı Saadet Hanım’a ulaştık ve bu bağış teklifimizi ilettik. O da seve seve bu düşüncemizi kabul eti.

Ada Medya’ya teşekkür

Otizm Derneğinden anneler olarak gidip kapı kapı gezmeden Ada Medya’nın kendilerine sundukları bu bağış teklifine çok sevindiklerini söyleyen Otizm Derneği Manisa Başkanı Saadet Şerenoğlu, Bu sosyal sorumluluk projesine davet edilmemiz bizim için çok güzel bir gelişmeydi. Bizim amacımız Otizm konusunda toplumda bir algı oluşturabilmek. Hem öğretmenlerimiz hem de ailelerimiz açısından bir umut oluyor. Ada Medya’ya bu nedenle çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

ada

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir