AÇIKDİL,ERGÜN VE ÇÖLLÜ’DEN SANAYİ TURU

13 Mart 2014 Perşembe, 18:56

MHP Yunusemre Belediye Başkanı Azmi Açıkdil, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Şehzadeler Adayı Cem Çöllü, Kenan Evren Küçük Sanayi Sitesi’ni gezerek esnafa hayırlı işler diledi.

 

Koordinatörlüğünü yaptığı Kenan Evren Küçük Sanayi Sitesi’ni karış karış gezen ve selamlaşmadık esnaf bırakmamak için uğraşan Milliyetçi Hareket Partisi Yunusemre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil, bu kez Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Şehzadeler Adayı Cem Çöllü ile birlikte Kenan Evren Küçük Sanayi Sitesi’ni gezdi. Tek tek esnafla selamlaşıp hayırlı işler dileyen Açıkdil, Ergün ve Çöllü sanayi esnafı tarafından büyük sevgi ve teveccüh ile karşılandı. Sanayi Sitesi esnafı;”Şimdiye kadar hiçbir belediyenin Küçük Sanayi Sitesi’ne hizmet etmedi ama Manisa Belediyesi hizmet getirdi. Çok teşekkür ediyoruz.”  Sözleriyle minnetlerini sunarken ardından talebini dile getirince Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, artık bu bölgenin sorumlusunun MHP Yunusemre Belediye Başkan Adayı Azmi Açikdil olduğunu söyledi.

 

Küçük Sanayi Sitesinde Açıkdil,Ergün ve Çöllü’ye MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay,MHP Manisa İl Başkanı Tanju Balatlı,MHP Yunusemre İlçe Başkanı Nazmi Biçen, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Çağrı Tuatay ve MHP Yunusemre Meclis Üyesi Adayları eşlik etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.