Açıkdil’e Türkiye Kamu-Sen’den Dev Destek

22 Ocak 2014 Çarşamba, 13:29

Gece gündüz demeden MHP Yunus Emre İlçe Teşkilatı ve meclis üyeleri ile sivil toplum kuruluşları, dernekler ve köy ziyaretlerine devam eden MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil’in bu kez ziyaret adresi Türkiye Kamu-Sen Manisa İl Temsilciliği oldu.

 

 

Türkiye Kamu-Sen’e bağlı tüm sendikaların şube başkanlarının katıldığı ziyarette MHP Yunus Emre Belediye Başkanı Azmi Açıkdil’e Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve Türk Sağlık-Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa Genç,” Siz bizim elimizden tutacaksınız bizde sizi omuzlarımıza kaldıracağız,” sözleriyle büyük destek verdi.

 

Resmi kurum ve çalışanlarına desteğinin süreceğini söyleyen MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil “ Yapılacak hizmetler ve ihtiyaçlar birlik ve beraberlik içinde çözümlenecek. Beraberliğimizin daha sıcak ve istişari şekilde devam edeceğini kamuda çalışanların sözcüsü ve savunucusu olan sendikanızın kökleşmiş yapısının sürdürülebilir olması yıllardan beri aynı yapıda devam etmesi benim tarafımdan da çok önemli. Böyle bir kurumun destekçisi olmaktan mutluluk duyacağımı ve birlikte yapılacak çok işler olduğunu bunların çözümü için çalışacağız” dedi.

 

Ziyarete katılan Türk-Eğitim Sen Manisa Şube Başkanı Kadir Recep Varlıkman, Türk-Büro Sen Manisa Şube Başkanı Bekir Dağıstan, Türk-Haber İş Manisa Şube Başkanı Erkan Tullukçuoğlu, Türk Ulaşım-Sen İl Temsilcisi Salim Baysan, Türk-Hizmet Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa Ali Algın’da ”Sizi o makamda görmek istiyoruz” sözleriyle MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil’e desteklerini dile getirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.