AÇIKDİL’DEN MOSB’A ZİYARET

04 Şubat 2014 Salı, 17:10

 “Hizmet günü kurtarmak değil geleceği tasarlamaktır” diyerek Manisa’ya hizmet aşkı ile yola çıkan MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil, Manisa Organize Sanayi Bölgesi(MOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek ‘i makamında ziyaret etti.

 

Adaylık sürecinin hayırlı olmasını dileyen MOSB Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek, MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil’in her fırsatta dile getirdiği “İyi bir imar planlaması gerek ” sözlerine “ Manisa’nın bu bölgede imar planına ihtiyaç var “ sözleriyle destek verdi.

 

Manisa’nın en önemli gelir kaynaklarından sanayinin önemine dikkat çeken MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil,

”Organize sanayi bölgesi Yunus Emre ilçesi içinde kalıyor. Organize sanayi bölgesi, Muradiye Sanayi Bölgesi, Orta ölçekli sanayi bölgesi ve küçük sanayi bölgesi birleştiğinde büyük bir potansiyel oluşturuyor.” Diyerek Yunus Emre ilçesi için yapılacak imar planında bu büyük sanayi potansiyeline yer verileceğine vurgu yaptı.

 

MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil’e Manisa Belediyesi Meclis Üyeleri Mehmet Güzgülü ve Mehmet Palabıyık, Makine Mühendisi Burak Yurga eşlik etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.