AÇIKDİL, TAM 1500 ESNAFI ZİYARET ETTİ

28 Mart 2014 Cuma, 14:19

MHP Yunusemre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil, Kenan Evren Küçük Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek esnafa hayırlı işler diledi. Yunusemre Belediye Meclis Üyesi adayları ile birlikte sitedeki esnafı ziyaret eden Açıkdil, esnafla sohbet etmeyi de unutmadı.

Milliyetçi Hareket Partisi Yunusemre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil, koordinatörlüğünü yaptığı, uzun yıllar emek harcadığı Kenan Evren Küçük Sanayi Sitesi’ni ziyaret etti. Siteyi birkaç gün aralıklarla etaplar şeklinde ayırarak, karış karış gezen ve 1500 esnaf içinde tokalaşmadık esnaf bırakmayan Açıkdil, diğer partilerin adaylarından farkının bu olduğunu hiçbir işi ucundan tutmadığını, sonuna kadar yerine getirdiğini söyledi. Tokalaştığı her esnaftan,” Bizim oyumuz sana”, “Seni destekliyoruz Azmi Abi” sözleriyle destek gören Açıkdil, Yunusemre ilçesinde yapacaklarını anlatmayı da ihmal etmiyor. Her girdiği dükkânda büyük ilgi ve teveccüh ile karşılaşan Açıkdil, sitedeki temizlik probleminin göreve geldiğinde çözüleceğini söyledi.

Sitedeki esnaf ile tek tek selamlaşan Açıkdil, esnafın dükkânlarımıza sığamıyoruz şikâyeti üzerine Orta Ölçekli Sanayi Sitesi’ne taşınmalarını tavsiye etti. Ziyaret esnasında kâğıt toplayıcı bir kadınla karşılaşan Açıkdil,” Belediye bir el arabası gibi ama modern bir araba verse, sizlere kıyafet tahsis etse o topladığınız kâğıtları ve atıkları bir ücret üzerinden satsanız her akşam araba gelip olursa bunu kabul eder misiniz?” sorusu ile kâğıt toplayıcılarının şartlarını düzelteceğinin sinyallerini verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.