AÇIKDİL, MART’TA SÜPRİZLERİYLE GELİYOR

20 Ocak 2014 Pazartesi, 13:08

Birlik ve beraberliğin önemine her fırsatta vurgu yapan MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil, yerel yönetimlerin can damarları muhtarlar ve mahalle sakinleri ile kahvaltıda buluştu.
Gönüllerin bir olduğu kahvaltıya Tevfikiye, Hafsa Sultan ve Merkez Efendi muhtarları ve mahalle sakinleri geniş katılım gösterirken, MHP Yunus Emre İlçe Teşkilatı da tam kadro katıldı. Kentin en önemli sorunlarından birinin otopark sorunu olduğuna dikkat çeken MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil, ” Yeni bir imar planlaması yaparak, yeşil alan, sosyal konut yaratarak, bahçeli blokların altına yapılacak otoparklar ile sorunu çözebiliriz” dedi.

Laleli mevkii ile ilgili planlarını anlatan MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil ” Laleliye kentsel dönüşümü uygulayabilirsek çok güzel olacak. İnşallah yeşil alan, gezi yerleri olan bahçeli bloklar ile otopark sorununu çözeceğiz” diyerek mart başında projelerini açıklayacağını sözlerine ekledi.

  “Sosyal konut üretmeliyiz” diyerek sözlerine devam eden MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil,”Manisa’nın gelişmesi, ekonomisinin kalkınması için üniversite öğrencilerini Manisa’ya çekerek esnafa katkı yapmasını sağlamalıyız bunun için de sosyal konut şart” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.