AÇIKDİL KARAKÖY ESNAFINI ZİYARET ETTİ

18 Şubat 2014 Salı, 02:29

MHP Yunusemre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil, Karaköy Pazarı esnafını ziyaret etti. Pazar tezgâhlarını ziyaret ederek, esnafla tek tek tokalaşarak hayırlı işler ve hayırlı pazarlar dileyen Açıkdil, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi. Pazar esnafının ve alışverişte ki vatandaşın yoğun ilgisi ve teveccühü ile karşılaşan Açıkdil, sıkıntıları çözecek projeleri pazarcılarla paylaştı.

​ Yunusemre ilçesi’ne hizmet etmek için talip olduğu günden beri dur durak bilmeyen MHP Yunusemre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil, vatandaşla kucaklaşmaya devam ediyor. Açıkdil, daha öncede bir araya geldiğinde pazarcı esnafının taleplerini alarak hazırladığı projeyi sunan Açıkdil Güzelyurt Mahallesi için hazırladığı kapalı pazaryeri projesini Karaköy Pazarı’nda esnafı ile paylaştı. Tek tek esnaf ile tokalaşan ve hayırlı pazarlar dileyen MHP Yunusemre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil, esnafların taleplerini dinledi ve Güzelyurt Kapalı Pazaryerinin ve Karaköy pazaryeri tadilat projesinin detaylarını anlattı.

​ Manisalı vatandaşlarımızın büyük ilgisi ile karşılanan Açıkdil, “Pazaryeri ile ilgili projeleri pazar haricinde otopark olarak kullanılacağını Karaköy Pazaryeri gerçekleştiğinde 450 araç park edecek” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.